Nie da się ukryć, że sytuacja w Polsce w sprawie uchodźców czekających na pomoc i wpuszczenie do kraju na granicy polsko-białoruskiej staje się coraz bardziej napięta. Na temat działań polskiego rządu, wojska i Straży Granicznej chroniących granicę na Podlasiu wypowiada się coraz więcej osób, szczególnie polityków, gwiazd i rozmaitych celebrytów.

Polacy podzieli się niemal po równo na dwie grupy – osób wspierających działania służb mundurowych i porządkowych, pracujących niemal bez wytchnienia na granicy, a także osób, które nie rozumieją, z jakiego powodu pozwala się – ich zdaniem – na kryzys migracyjny , który prowadzi do tego, że wielu migrantów zostaje bez pomocy. W sprawie postanowił zabrać głos Sebastian Fabijański, który ma widocznie dość medialnego zamieszania i nagonki.

Sebastian Fabijański ostro o kolegach z show-biznesu. Ma dość medialnego szumu wokół migrantów na granicy. Aktor i raper zabrał głos w sprawie

Sebastian Fabijański na Instastories postanowił powiedzieć kilka mocnych słów na temat obecnej sytuacji w Polsce. Stwierdził, że obecnie w kraju mamy „40 milionów polityków”, którzy obrzucają się błotem z pól przy granicy z Białorusią. Aktor przekonuje, że od długiego czasu w całej dyskusji to nie migranci są głównym tematem. Kto zatem jego zdaniem?

Fabijański uważa, że środowisko artystyczne i polski show-biznes z tematu migrantów zrobili kolejny bat na partię rządzącą.

- Przestańmy, bo to nas (ponoć artystów) upokarza i robi z naj ujadające jorki, które szczekają, "broniąc" swoich drogich willi – powiedział w sieci, wyjaśniając, ze bez określonego kontekstu politycznego anty-PiS większość wpisów na temat uchodźców by w ogóle nie powstało.

Dodał do tego, że nie popiera PiS, ale jest już zmęczony tym, co się dzieje.

Instagram

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI