Nikt nie spodziewał się tak zadziwiającej sytuacji podczas wycieczki! Dzięki bohaterstwu ludzi piesek uszedł z życiem!

Niecodzienna akcja ratunkowa!

Jak podaje portal o2, do sieci trafiło ostatnio niecodzienne nagranie. Całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu Fort Lauderdale na Florydzie. Kilka osób wybrało się w krótki rejs po okolicznych wodach oceanu. Kiedy tylko oddalili się od brzegu, zauważyli, że na falach unosi się przerażony pies!

Zgromadzeni na łodzi nie czekali ani chwili i natychmiast ruszyli psiakowi na ratunek! Jeden z mężczyzn przebywających na łodzi skoczył do wody i podpłynął do zwierzaka, a następnie szybko przekazał go swoim współtowarzyszom znajdującym się na łodzi. Piesek był wyziębiony i niezwykle przerażony!

Właściciel zwierzaka był przerażony!

Nagranie z całej akcji, które znalazło się na TikToku ma obecnie około 10 milionów wyświetleń, a liczba odtworzeń nieustannie rośnie! Z kolejnych nagrań dowiadujemy się, co dalej działo się ze zwierzakiem. Jak się okazuje, dzięki numerowi telefonu umieszczonemu na obroży pieska udało się oddać właścicielowi, który umierał z przerażenia, bowiem nie wiedział gdzie podział się jego zwierzak.

Jak się okazało, piesek prawdopodobnie wypadł z łodzi swojego właściciela. Mężczyzna wraz ze swoją żoną szukali czworonoga, jednak bezskutecznie, niestety popłynęli łodzią w innym kierunku niż fale poniosły zwierzaka. Na szczęście jednak wszystkodobrze się skończyło!