Księżna Kate oraz książę William są małżeństwem od dziesięciu lat. Jak wiadomo, para cieszy się ogromną sympatią wśród Brytyjczyków. Księżna znana jest nie tylko ze swojego wielkiego serca, ale także z niesamowitego stylu, który Brytyjki chętnie odzwierciedlają w swoich kreacjach.

Ważna uroczystość w życiu księżnej Kate

Jak informuje portal Jastrząb Post, niedawno księżna Kate miała ogromne powody do radości. Przed ołtarzem stanął bowiem jej brat, James Middleton. Mężczyzna poślubił swoją ukochaną Alizee Thevenet, a cała ceremonia odbyła się we Francji.

- Pan i Pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie mogą opisać, jak jestem szczęśliwy – napisał James Middleton na swoim Instagramie.

Księżna kolejny raz pokazała klasę!

Na uroczystości obecna była oczywiście Kate Middleton ze swoim mężem oraz dziećmi, a także burmistrz wioski, w której nowożeńcy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” - François Arizzi. To właśnie burmistrz zdradził, że księżna Kate wybrała na tę okazję jasnozieloną suknię, natomiast książę William założył beżowy garnitur, zamiast formalnego ubioru. Jak zatem widać, księżna po raz kolejny postawiła na klasyczny styl i zapewne wyglądała obłędnie.

Co więcej, uroczystość miała bardzo kameralny przebieg, a wśród zaproszonych gości było zaledwie 50 osób.