Melania Trumo przez lata była jedną z najważniejszych postaci światowej polityki i jako Pierwsza Dama, żona prezydenta USA musiała dbać o swój nienaganny wizerunek w mediach. Do mediów trafiły właśnie SMS-y byłej Pierwszej Damy, które wysłała do szefa sztabu. Gdyby wyciekły wcześniej z pewnością nadszarpnęłoby by to wizerunkiem Trumpów.

Melania Trump zaczęła pełnić obowiązki Pierwszej Damy w 2017 roku po tym, jak w wyborach prezydenckich zwyciężył jej mąż, multimilioner Donald Trump. Melania była bardzo aktywna i można było ją oglądać podczas wszystkich spotkań dyplomatycznych, a jej stroje wyznaczały trendy w modzie. W tworzenie jej wizerunku First Lady zaangażowane były największe domy mody i specjaliści od PR.

Wyciekły SMS-y Melanii Trump. Ich treść zszokowała wiele osób

Melania Trump nie dzieliła się jednak z mediami swoim życiem i pozostawała w cieniu swojego męża. Wkrótce w mediach zaczęły się pojawiać informacje o kryzysie tej pary, a nawet o potencjalnym rozwodzie. Wiele osób twierdziło, ze Melania chce się rozstać z Donaldem, gdyż nie jest z nim szczęśliwa.

Po przegranych wyborach prezydenckich przez Trumpa Melania odsunęła się całkowicie i jak mówią osoby z jej otoczenia, nie zamierza wracać do polityki, a bycie Pierwszą Damą to dla niej zamknięty rozdział. Jednak Melania Trump znów jest na językach ze względu na wydanie książki I’ll Take Your Questions Now: What I Saw in The Trump White House (Teraz odpowiem na wasze pytania: Co zobaczyłam w Białym domu u Trumpów), którą wypuściła na rynek rzeczniczka prasowa Białego Domu, Stephanie Grisham.

Autorka postanowiła napisać o tym, co działo się w Białym Domu podczas zamieszek ze stycznia 2021 roku, które przetoczyły się przez USA. Wówczas odbył się szturm na Kapitol, a Grisham postanowiła tego dnia napisać do Melanii Trump, czy na jej Twiterze ma się znaleźć komunikat o tym, że pokojowe protesty są prawem każdego obywatela USA, ale nie powinno dochodzić do bezprawia i przemocy.

Melania odpowiedziała wówczas krótko „Nie” i zakończyła temat. Według Jastrząb Post dowodzi to tego, że Melania Trump była obojętna na to, co dzieje się w kraju, a gdyby treść tej rozmowy wyciekła wcześniej to z pewnością uderzyłoby to w Trumpów bardzo mocno.

Melania i Donald Trumpowie/ YouTube @ABC News
Melania i Donald Trumpowie/ YouTube @ABC News

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ PIASECZNY ZNÓW W NIEPRZYCHYLNYCH SŁOWACH O RZĄDZIE. RZUCIŁ MOCNYM HASŁEM PODCZAS „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. IWONA PAVLOVIĆ ZAREAGOWAŁA NATYCHMIAST

Przypomnij sobie: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA FANÓW! GWIAZDA SPORTU WRZUCIŁA DO INTERNETU UROKLIWE ZDJĘCIE. POCHWALIŁA SIĘ, ŻE ZOSTAŁA MAMĄ. UWAGĘ PRZYKUŁ SZCZEGÓŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: SYMPTOM, KTÓREGO ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LEKCEWAŻYĆ. JEŚLI POJAWI SIĘ POD OCZAMI TRZEBA NIEZWŁOCZNIE UDAĆ SIĘ DO KARDIOLOGA. CHODZI O ZDROWIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCY MOMENT W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. OLIWIA BIENIUK ODDAŁA HOŁD KOCHANEJ MAMIE. ŁZOM I WZRUSZENIU NIE BYŁO KOŃCA. WSPOMNIENIE ANNY PRZYBYLSKIEJ