Vera Wang jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych projektantek mody na całym świecie, a jej kreacje są często wybierane przez największe gwiazdy kina czy sceny muzycznej. Suknie ślubne jej projektu wybrały między innymi Ariana Grande, Kim Kardashian i Gwen Stefani.

Poza projektowaniem Amerykanka znana jest ze swojego niezwykłego wyglądu od lat wzbudzającego podziw wśród jej fanów i nie tylko.

Portal jastrzabpost.pl podaje, że ostatnie zdjęcie jeszcze bardziej to potwierdzają.

Czas stoi dla niej w miejscu

27 czerwca Vera Wang ukończyła 72 lata, jednak wcale nie wygląda na swój wiek. Wiele internatów twierdzi, że dałoby jej najwięcej trzydzieści kilka lat.

Jest to oczywiście zasługa genów, zdrowego i aktywnego trybu życia, a także zabiegów kosmetycznych poprawiających wygląd skóry.

Very Wang może pochwalić się nieskazitelną i bardzo szczupła figurą, którą utrzymuje miedzy innymi dzięki rekreacyjnej grze w tenisa czy golfa oraz ładną cerą bez większych zmarszczek.

W odpowiedzi na pytania internautów o sekret jej młodego wyglądu, projektantka ujawniła, że bardzo dużym czynnikiem jest odpowiednia ilość snu oraz umiejętność relaksu.

Co o tym myślicie? Ile dalibyście jej lat oglądając ostatnie zdjęcia?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Grzegorz Krychowiak ma dość krytyki za swój występ na Euro 2020. W mocnych słowach odpowiedział polskiemu kibicowi. O co dokładnie poszło

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa pokazał wiadomość jaką dostał. Posypały się wyzwiska i oskarżenia dotyczące domniemanej przeszłości byłego lidera Solidarności

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Słynna celebrycka para dała sobie kolejną szansę? Blanka Lipińska i Baron zostali przyłapani przez fana. To chyba coś więcej niż przyjaźń

Sprawdź także ten artykuł: Kardynał Nycz apeluje do wiernych i całego polskiego społeczeństwa w ważnej sprawie. Uznał to za obowiązek Kościoła. O co poprosił duchowny