Polacy nie mogą zaliczyć występu na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej za udany. Nasza drużyna przegrała ze Słowacją i Szwecją oraz wywalczyła remis z Hiszpanią zdobywając w ogólnym rozrachunku zaledwie jeden punkt w fazie grupowej.

Z tego powodu kibice mieli spore pretensje do piłkarzy, a jak podaje portal „pomponik.pl” oberwało się zwłaszcza Grzegorzowi Krychowiakowi.

Grający na pozycji pomocnika piłkarz w pierwszym meczu z naszym południowym sąsiadem sfaulował przeciwnika za co otrzymał czerwoną kartkę. Sytuacja ta doprowadziła do niekorzystnego ustawienia na boisku i ostatecznie utraty drugiej bramki oraz przegranego meczu.

Z powodu otrzymanej od sędziego kary, Grzegorz Krychowiak nie mógł zagrać także w kolejnym meczu z Hiszpanami.

Mocna krytyka

Polscy kibice nie ukrywali rozczarowania wynikiem na EURO 2020. Krytyka skupiła się zwłaszcza na Wojciechu Szczęsnym i Grzegorzu Krychowiaku. Ten ostatni w końcu odpowiedział kibicom w mediach społecznościowych.

Na jego profilu na Facebooku pojawiły się między innymi pytania czy zamierza zrezygnować z gry w reprezentacji oraz komentarze sugerujące brak odwagi z powodu długiej zwłoki w podsumowaniu swojej gry.

Grzegorz Krychowiak nie zniósł jednak krytyki i postanowił odpowiedzieć.

„Odwagę? Przecież my się tutaj bawimy. To był trudny czas, który chciałem spędzić z rodziną, ale nie zamknę się w szafie do końca życia, bo nie wyszedł mi mecz” – napisał piłkarz w odpowiedzi.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec Rydzyk ma w planach przejście na emeryturę? Kontrowersyjny duchowny jasno określił swoje stanowisko w tej sprawie. Czego możemy się spodziewać

Jak informował portal „Życiepl.com”: Powrót uczniów do szkół na jesień wcale nie jest taki pewny. Minister Czarnek spodziewa się czwartej fali koronawirusa. Co zaplanowana w tej sytuacji

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Sławomir zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Poszło o jego żonę Kajrę. Takich słów ze strony piosenkarza nikt nie oczekiwał

Sprawdź także ten artykuł: Oliwia Bieniuk ujawniła szczegóły związku jej ojca i całej rodziny z Martyną Gliwińską. Jaki teraz wyglądają ich relacje po bolesnym rozstaniu