Związek Blanki Lipińskiej i Barona od początku budził spore emocje wśród ich fanów. Przez długi czas wydawało się też, że pisarka powieści erotycznych i muzyk znany z programu „The Voice of Poland” tworzą niezwykle dobraną parę.

Ich związek niestety się rozpadł w ubiegłym roku powodując wiele plotek. Znajomi pary mówili wówczas, że Blanka Lipińska była gotowa na stabilizację, a Aleksander Milwiw-Baron niekoniecznie. Muzyk chciał się jeszcze wyszaleć.

Mimo to pisarka zapewniała, że pozostaje w dobrych relacjach z byłym partnerem, którego nadal darzy dużą sympatią i wcale nie chce być postrzegana jako osoba porzucona i ofiara jurora „The Voice”. Wyznała także, ze często rozmawiają, a nawet widują się od czasu do czasu.

Wiele osób jednak wskazuje, że ostatnio relacje pisarki i muzyka wyglądają na dużo poważniejsze niż tylko przyjacielskie o czym napisał ostatnio portal „jastrzabpost.pl”.

Blanka Lipińska/Youtube @TVN Style
Blanka Lipińska/Youtube @TVN Style

Kolejna szansa?

Blanka Lipińska i Baron zostali zauważeni na kolacji w meksykańskiej restauracji w Wilanowie w Warszawie. Jeden z gości zauważył, że para czuła się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie wskazując na bliższą zażyłość.

„Widać jednak było, że nie jest to koleżeńskie spotkanie na ploteczki. Byli wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Nie zachowywali się jak przyjaciele” – powiedział informator dla portalu „Plotek”.

Myślicie, że do siebie wrócili?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: IMGW ostrzega przed kolejną falą upałów. Temperatury osiągną ponownie powyżej 30 stopni. Czego jeszcze możemy się spodziewać po pogodzie

Jak informował portal „Życiepl.com”: Niezwykła historia 15-letniej dziewczyny obiegła cały świat. Nastolatce udało się wyrwać z rąk porywacza, bo zachowała spokój. Niesamowita sytuacja

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Monika Olejnik ujawniła śmieszną wpadkę , którą zaliczyła w programie TVN24. Wiadomo kto jeszcze z jej gości dał się złapać na to samo

Sprawdź także ten artykuł: Lech Wałęsa ma wielkie kłopoty ze swoim synem! Sławomir Wałęsa powiedział, że nie zrobi tego, czego chce rodzina. Mówi, że nie ma dla niego ratunku