Nie da się ukryć, że od pewnego czasu brytyjska rodzina królewska nieprzerwanie króluje na pierwszych stronach gazet, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Tym razem światło dzienne ujrzała kolejna, dobrze skrywana tajemnica!

O co dokładnie chodzi?

Jak informuje portal Super Express, okazało się, że podczas wywiadu udzielonego przez księcia Harry’ego oraz Meghan Markle dla Oprah Winfrey, książę nie powiedział całej prawdy na temat pomocy finansowej, jaką otrzymywał od swojego ojca.

- Moja rodzina dosłownie odcięła mnie finansowo i musiałem sam zapewnić nam ochronę, działo się to w pierwszym kwartale 2020 roku. Zostało mi tylko to, co odziedziczyłem po matce – wyznał książę Harry w czasie rozmowy z Oprah.

Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Jak wskazują dokumenty za ubiegły rok, które zostały ujawnione przez Clarence House czyli rezydencję księcia Karola, mimo iż Meghan oraz Harry nie byli już członkami rodziny królewskiej pełniącymi swoje funkcje, to książę Karol nadal przelewał im ogromne sumy!

Szykuje się wielki skandal?

Mowa tutaj o kwocie 4,4, miliona funtów, co w przeliczeniu na polską walutę daje 22 miliony złotych! Tyle właśnie książę Karol przelał na konto swojego syna, już po ogłoszeniu przez Meghan oraz Harry’ego Megxitu, co miało miejsce w styczniu ubiegłego roku.

Oczywiście nic dziwnego w tym, że ojciec chciał pomóc finansowo swojemu synowi oraz jego żonie. Kontrowersje budzi jednak fakt, że przelana kwota pochodzi z funduszu wspierania krewnych, na który wpływają dochody księstwa Kornwalii. Jak zakończy się cała sprawa i czy będzie to kolejny, głośny skandal z udziałem brytyjskiej rodziny królewskiej?

Jak informował portal "Życie PL": POLSKA NOBLISTKA POKAZAŁA, JAK POLACY POTRAKTOWALI JEJ KSIĄŻKI! TAKIE ZACHOWANIE JEST NIEDOPUSZCZALNE! OLGA TOKARCZUK NIE KRYJE ZAŻENOWANIA

Przypomnij sobie: MEGHAN I HARRY PRZESTALI SIĘ ZE SOBĄ DOGADYWAĆ? CZARNE CHMURY NAD BYŁĄ PARĄ KSIĄŻĘCĄ? OCHRONIARZ SUSSEXÓW ZDRADZIŁ ICH WIELKĄ TAJEMNICĘ. CO ICH DZIELI

Portal "Życie PL" pisał również: MINISTER ZDROWIA ZAPOWIEDZIAŁ DUŻĄ ZMIANĘ DLA POLAKÓW! CZY POTĘŻNĄ LICZBĘ PRZYCHODNI LEKARSKICH CZEKA UTRATA KONTRAKTU Z NFZ? CO DALEJ Z PACJENTAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOASIA CHODAKOWSKA ZNIKNIE Z „M JAK MIŁOŚĆ”? FANÓW BOHATERKI BARBARY KURDEJ-SZATAN ZAMUROWAŁO! WIADOMO, KTO JĄ ZASTĄPI. TAK WYGLĄDA KONIEC HISTORII