Jak donosi serwis SuperSeriale SE< po wakacjach fani „M jak Miłośc” musza się spodziewać niemałej rewolucji w obsadzie ulubionego serialu emitowanego od ponad 20 lat w TVP2! Okazuje się bowiem, że Barbara Kurdej-Szatan, wcielająca się w rolę uroczej Joasi Chodakowskiej zostanie zastąpiona przez inną, młodsza aktorkę, która zagra niezwykle ważną dla innych bohaterów serialu rolę!

Będzie to wiązało się z nowym gorącym romansem, a Joasia będzie musiała patrzeć jak na horyzoncie sidła na ukochanego Leszka (Sławek Uniatowski) zastawia piękna rywalka, którą zagra Dominika Kryszczyńska. Waśnie to ona zajmie miejsce Asi Chodakowskiej. Oto szczegóły!

Joasię Chodakowską czeka masa nieprzyjemnych sytuacji w odcinkach „M jak Miłość” po wakacjach! Będzie walczyć o uwagę Leszka z piękną i przebiegłą rywalką!

Niestety, po wakacjach widzowie „M jak Miłość” znów będą oglądać Joasię Chodakowską w naprawdę nieprzyjemnym i skomplikowanym położeniu. Bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan los już wyjątkowo doświadczył, a to jeszcze nie koniec. Już we wrześniu Asia będzie pogrążona w żałobie po śmierci ukochanego ojca, a dodatkowo Leszek zostawi ją dla innej kobiety. Krajewski będzie miał dużo młodszą kochankę!

Wiele wskazuje na to, że Joasia doświadczy bardzo przykrej niespodzianki, gdy wróci z Francji po pogrzebie taty. Zobaczy Leszka na ulicy w objęciach innej kobiety. Będzie zdruzgotana tym, że mężczyzna, którego pokochała i zaufała mu jako pierwszemu po śmierci Tomka tak ją zdradzi.

Wątek Asi Chodakowskiej nie zniknie z serialu, ale wiele wskazuje na to, że nowa kobieta Leszka, grana przez 27-letnią Dominikę Kryszczyńską ma szanse na dłużej zagościć w serialu.

https://www.instagram.com/p/COLGmzpnlqr/?utm_source=ig_web_copy_link

Jak informował portal "Życie PL": FANI „RANCZA” NIE POZNAJĄ POSTERUNKOWEGO STASZKA. ARKADIUSZ NADER ZMIENIŁ SIĘ NIEMAL CAŁKOWICIE. DO SIECI TRAFIŁO NAJNOWSZE ZDJĘCIE LUBIANEGO AKTORA

Przypomnij sobie: FANI PIŁKI NOŻNEJ ZUPEŁNIE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWALI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS MŁODEGO I ZAPOWIADAJĄCEGO SIĘ PIŁKARZA. KIBICE SKŁADAJĄ SETKI KONDOLENCJI

Portal "Życie PL" pisał również: SZYKUJĄ SIĘ TOTALNE ZMIANY NA BRYTYJSKIM DWORZE KRÓLEWSKIM? INICJATOREM MA BYĆ KSIĄŻĘ KAROL. CHODZI O TYTUŁY KSIĄŻĘCE. W GRĘ WCHODZĄ DUŻE PIENIĄDZE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZADZIWIAJĄCA SYTUACJA W POLSKIEJ SZKOLE. RODZICE NIE MOGLI UWIERZYĆ WŁASNYM USZOM. CHODZI O NAGRODY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO. DECYZJA DYREKCJI POWALA