Książę i księżna Sussex zrezygnowali ze swoich starszych królewskich ról w marcu, a po spędzeniu czasu w Los Angeles, dokonali ostatecznej przeprowadzki do wartej 14,65 miliona dolarów rezydencji Montecito, gdzie teraz mieszkają z synem Archiem i nowo narodzoną córką.

Pożyczyli im dom i nie żądają czynszu

Książę Harry i Meghan Markle od kilku miesięcy nie odważyli się wrócić do Wielkiej Brytanii, głównie z powodu pandemii koronawirusa i trudności w podróżach międzynarodowych, ale nadal utrzymują swoją oficjalną królewską rezydencję, Frogmore Cottage. Dom księcia Harry'ego i Meghan w Windsorze pozostał pusty, ale teraz nowi królewscy mieszkańcy zadomowili się w posiadłości, ponieważ księżniczka Eugenie i Jack Brooksbank, którzy doczekali się swojego pierwszego dziecka, przenieśli się do Frogmore Cottage.

Brytyjska gazeta The Sun jako pierwsza poinformowała o tym; na wylocie, w posiadłości Windsor zauważono przeprowadzki „w środku nocy”, zabierane rzeczy księcia Harry'ego i Meghan, aby zrobić miejsce dla księżniczki Eugenii i Jacka.

Pomimo lawiny doniesień, które oznaczają, że Sussexes na zawsze skończą z Frogmore, tak nie jest. Książę Harry i Meghan po prostu pożyczają dom księżniczce Eugenii i Jackowi, według królewskiego reportera Omida Scobie w Harper's Bazaar i są zachwyceni, że mogą otworzyć swój dom dla księżniczki Eugenii i Jacka, gdy zakładają własną rodzinę. ”Sussexes nadal planują korzystać z Frogmore Cottage podczas podróży i będą dzielić przestrzeń z pięcioma sypialniami z księżniczką Eugenią i Jackiem, gdy odwiedzą Wielką Brytanię.

Księżniczka Eugenia i Jack podobno nie będą płacić czynszu za mieszkanie, a książę Harry i Meghan nadal będą odpowiadać finansowo za nieruchomość. Kilka miesięcy temu, w ramach umowy wyjścia, Sussexes spłacili około 3,2 miliona dolarów z pieniędzy podatników, które zostały wykorzystane do renowacji Frogmore Cottage.

Frogmore Cottage wydaje się idealnie pasować do księżniczki Eugenie, ponieważ jej rodzice mieszkają w pobliżu, w Royal Lodge w Windsor Great Park. Frogmore jest znacznie bardziej przestronna i przyjazna rodzinie niż Ivy Cottage, rezydencja Pałacu Kensington, w której wcześniej mieszkała księżniczka Eugenie i Jack. Królowa Elżbieta na razie mieszka w zamku Windsor z powodu kryzysu związanego z COVID-19, więc księżniczka Eugenie może być tak blisko swojej babci.

O tym się mówi: Klaudia Halejcio pokazała buzię córeczki. Podobieństwo jest niezaprzeczalne
Zerknij: Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodał wymowny wierszyk. Czy dotyczy on Igi