Każdy, kto śledzi w mediach społecznościowych z wypiekami na twarzy życie ulubionych celebrytów, ucieszy się z najnowszej publikacji instagramowej Klaudii Halejcio. Aktorka podzieliła się małą tajemnicą Nel, córeczki która postanowiła zrobić rodzicim niespodziankę.

Mała nie chciała dłużej czekać

Klaudia Halejcio regularnie i bardzo chętnie dzieli się z internautami tym, co słychać u niej i jej bliskich. Publikuje na mediach społecznościowych sporo zdjęć z opisami, aby każdy chętny mógł być na bieżąco.

7 czerwca na Instagramie pojawił się filmik tiktokowy aktorki, która poinformowała o narodzinach Nel 2 czerwca. Niezwykła wiadomość szybko obiegła internet, a fani oszaleli.

Zwykle buzia Nel była skrzętnie ukryta, to grafiką, innym razem odpowiednim kadrem czy zapikselizowaniem.

Najnowsza publikacja zachwyciła fanów Klaudii i jej rodzinki. Zdjęcie Nel w rzaden sposób nie ukrywa wizerunku dziewczynki, więc zainteresowani mogą ocenić, do kogo jest podobna. Gdy spojrzy się na uśmiech dziecka, wszelkie wątpliwości znikają. Dodatkowo dowiadujemy się, że Nel przyszła na świat szybciej, niż przewidywano.

I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami 🥰🙈 A to już mija 16 najwspanialszych dni razem ❤️

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Trudne wydarzenia w jednym z polskich szpitali. Prokuratura bada sprawę. Co stało się z 50-letnią panią Renatą

Zerknij: Wychowałam troje dzieci i żałuję tego. Poświęciłam im całe życie, a teraz na emeryturze nie mam nic do zapamiętania