Jak podają zagraniczne media, chociaż książę Harry leci do Anglii, aby na początku przyszłego miesiąca świętować 60. urodziny księżnej Diany, podobno nie dołączy do niego jego żona, Meghan Markle, ani ich dwoje dzieci, Archie i Lili.

Co spowodowało tak poważną zmianę planów?

Pomimo doniesienia, że księżna, która 4 czerwca urodziła córkę Lili, planowała towarzyszyć Harry'emu w jego podróży, informator powiedział Daily Mirror, że zostaje w Kalifornii. „Meghan nie będzie podróżować”, powiedział tabloidowi źródło bliskie parze. „Właśnie urodziła dziecko i Harry będzie podróżował sam”.

1 lipca Harry wygłosi przemówienie podczas ceremonii w Pałacu Kensington, odsłaniając rzeźbę Diany, którą zamówił u boku księcia Williama w 2017 roku. William podobno planuje wygłosić osobne przemówienie. Według Daily Mail, Harry został również zaproszony na obiad jeden-na-jeden ze swoją babcią, królową Elżbietą II. „To typowo wielkoduszny gest Jej Królewskiej Mości” – powiedział dworzanin.

„Wspólny obiad będzie dla nich okazją do omówienia spraw”. Kiedy Harry wrócił do Windsoru na pogrzeb księcia Filipa w kwietniu, Meghan również została w posiadłości pary w Montecito. Gdyby Meghan miała się pojawić, byłoby to jej pierwsze spotkanie z rodziną królewską od czasu ostatnich oficjalnych zaręczyn pary w pałacu w marcu 2020 roku.

Relacje pary z księciem Karolem pozostają napięte po tym, jak Harry powiedział Oprah Winfrey, że uważa, że ​​jego ojciec i brat są „uwięziony”, chociaż 8 czerwca na imprezie w fabryce BMW Mini Karol powiedział, że narodziny Lili, jego piątego wnuka, były „taką szczęśliwą wiadomością”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Joanna Opozda opublikowała ważne ostrzeżenie? Wyznanie byłej dziewczyny Antka Królikowskiego poruszyło fanów

Zerknij: Sławomir Świerzyński poznał wysokość swojej przyszłej emerytury. Muzyk nie tryska radością. O co chodzi