W pamiętny dzień Chito uratował krokodyla i zabrał go do swojego domu. W swoim domu Chito opiekował się krokodylem aż gad odzyskał zdrowie. Nazwał nawet krokodyla Pocho.

Chito powiedział dziennikarzom: „Chciałem tylko, żeby czuł, że ktoś go kocha, że ​​nie wszyscy ludzie są źli. Kocham wszystkie zwierzęta, zwłaszcza te, które cierpią, szczególnie przez działalność człowieka”.

Mężczyzna nie pomyślał, że jego dobroć zapoczątkuje bardzo bliską przyjaźń między nim a Pocho.

Po tym, jak Pocho wyzdrowiał, Chito zabrał go z powrotem do rzeki, gdzie po raz pierwszy go uratował, z powrotem do jego siedliska. Jednak następnego dnia Pocho wrócił do domu Chito! Musiał przebyć całą drogę do domu Chito.

fot. YouTube

Niesamowita przyjaźń mężczyzny i krokodyla. Nikt, by na to nie wpadł, że jest możliwa!

Tak więc mężczyzna zabrał Pocho i pozwolił mu zamieszkać z nim w swoim domu przez następne 20 lat. Udało mu się to dzięki pomocy Ministra Środowiska Kostaryki i weterynarza.

Pocho i Chito bardzo się do siebie zbliżyli, każdego dnia bawili się i pływali razem. Co zaskakujące, Pocho był bardzo delikatnym i uroczym krokodylem. Odpowiadał nawet na swoje imię, gdy Chito go wołał.

Jednak Pocho zmarł w 2011 roku w wieku 50 lat z przyczyn naturalnych. Chito miał naprawdę złamane serce, kiedy umarł jego najlepszy przyjaciel. W pogrzebie Pocho wzięło udział wielu przyjaciół i członków rodziny Chito.

fot. YouTube

Teraz Chito nadal dzieli się swoją historią przyjaźni z Pocho, aby podnieść świadomość, że dzikie zwierzęta nie są tak groźne, jak zawsze są przedstawiane.

Jasne, krokodyle nie są specjalnie urocze i puszyste, aby można je było traktować jako domowe zwierzęta, takie jak koty i psy. Poza tym niewiele osób jest na tyle odważnych, aby się do nich zbliżyć, a co dopiero podejść do ciężko rannego krokodyla. Jeden zły ruch i można zaryzykować własne życie!

Jednak wciąż musimy pamiętać, że one też mają uczucia, tak jak to, co krokodyl Pocho pokazał Chito.

Jak informował portal „Życie PL”: ROZGOTOWANY MAKARON, PĘKNIĘTE JAJKO PODCZAS GOTOWANIA CZY PRZESOLONA ZUPA? PROSTE ROZWIĄZANIA KUCHENNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE LEPIEJ ZNAĆ

Przypomnij sobie: NAGRANIE ZMROZIŁO KREW W ŻYŁACH INTERNAUTÓW! MAMA GWIAZDY SOCIAL MEDIÓW NAGRAŁA OPUSZCZONY DOM, SZCZEGÓŁ W OKNIE PRZERAŻA

Portal „Życie PL” pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O ZAROBKACH W TELEWIZJI POLSKIEJ, ZWYKLI POLACY MOGĄ POMARZYĆ O TAKIEJ PENSJI. KILKANAŚCIE MILIONÓW ZŁOTYCH TO PULA NA NAGRODY