Wesela to wspaniały czas dla członków rodziny z daleka i bliskich, aby zebrać się i świętować razem radosne wydarzenie, ale czasami to niemożliwe, aby niektórzy członkowie rodziny przyjechali, ponieważ są zbyt daleko i to nie tylko pod względem odległości – czasem nie ma ich już na tym świecie.

Sahrah Elswick niedawno świętowała swoje małżeństwo ze swoim nowo poślubionym mężem Zachery w Alderson w Zachodniej Wirginii. Zaproszono wszystkich, w tym nawet jej zmarłą babcię, którą czule nazywano Paszczą.

W ramach hołdu dla jej zmarłej Paszczy, Sahrah ustawiła specjalne siedzenie dla swojej babci, biały fotel bujany ze jej zdjęciami i napisem: „Wiemy, że byłabyś tu dzisiaj, gdyby niebo nie było tak daleko”.

Jednak nigdy nie spodziewała się, że jej dziadek będzie siedział i „towarzyszył” samotnemu białemu fotelowi na biegunach! Na rozdzierającym serce zdjęciu zrobionym tego dnia przez Sahrah jej dziadek siedzi na białym bujanym fotelu babci i je „z nią” weselny obiad.

– To znaczyło dla mnie wszystko, aby zobaczyć to na moim ślubie. To było tak ważne, że była częścią mojego dnia, ponieważ byłyśmy bardzo blisko i bardzo się cieszę, że to zrobiłam, ponieważ teraz widzę, że taki gest znaczył dla mojego dziadka naprawdę wiele – powiedziała Sahrah dziennikarzom.

Dziadek panny młodej usiadł samotnie podczas jej wesela. Powód był druzgocący, dziewczyna zalała się łzami

Dziadek panny młodej, Billy Gray był mężem Barbary przez 45 lat. Babcia panny młodej zmarła w 2017 roku.

Według Sahrah, jej dziadkowie mieli „zabawny, pełen miłości związek”.

– Rzadko byli poważni, pozostawali szczęśliwi i rozśmieszali się nawzajem. Trzymali się razem przez wszystko. Nigdy tak naprawdę nie mieli dużo, ale wydawało się, że nie miało to dla nich żadnego znaczenia – powiedziała.

Zauważyła, że podczas gdy inni goście siedzieli przy stołach podczas wesela i postanowiła sprawdzić, co z dziadkiem. Zastała go siedzącego samotnie na sianie.

Sahrah zapytała go następnie, dlaczego siedział przy krześle symbolizującym Paszczę podczas kolacji, a on odparł, że „po prostu chciał usiąść i być z nią”.

– Kiedy zobaczyłam go tam siedzącego, natychmiast wybuchłam płaczem. Byłam załamana, a jednocześnie zachwycona tym, jak bardzo ją kochał – powiedziała Sahrah.

Najwyraźniej Sahrah nie była jedyną, którą poruszyło miłosne wyznanie jej dziadka. Zdjęcia trafiły do Internetu i wywołały furorę. Jak dotąd Tweet zebrał ponad 179 tysięcy polubień i prawie 20 tysięcy komentarzy internautów, a niektórzy z nich podzielili się miłymi wspomnieniami o swoich dziadkach.

fot. Twitter @sahrahMichelle

Jak informował portal "Życie PL": JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED ZATRUCIEM GRZYBAMI? SEZON W PEŁNI, GRZYBIARZY W LASACH PEŁNO, JEDNAK GRZYBOBRANIE MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Przypomnij sobie: CZY MOŻLIWE JEST, BY PRZEZ BRAK SZCZEPIENIA NA GRYPĘ OTRZYMAĆ ZWOLNIENIE Z PRACY? ZDUMIEWAJĄCE PRZEPISY PRAWA, CZY STANĄ SIĘ POWSZECHNĄ PRAKTYKĄ

Portal "Życie PL" pisał również: KOBIETA MYŚLAŁA, ŻE NIGDY NIE ZAJDZIE W CIĄŻĘ TO WYDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD! PARA ADOPTOWAŁA TROJACZKI, TO, CO ZDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ BYŁO NIESAMOWITE