Jak podaje portal "Pudelek", książę Harry postanowił nie brać udziału w 95. urodzinach swojej babci, królowej Elżbiety i wrócił już do Stanów Zjednoczonych, gdzie czekała na niego ciężarna Meghan Markle i synek Archie. Czy mieszkańcy Wielkiej Brytanii wybaczą księciu takie zachowanie?

"Brak wyczucia" księcia Harry'ego

Brytyjskie tabloidy nie zostawiają na księciu Harrym suchej nitki, stwierdzając, że syn następcy tronu wykazał się wyjątkowym "brakiem wyczucia". Mąż Meghan Markle pojawił się na Wyspach, żeby wziąć udział w pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa. Postanowił jednak nie przedłużać swojego pobytu tak, żeby wziąć udział w obchodach 95. urodzin królowej Elżbiety II.

Królowa Elżbieta i książę Harry / YouTube @Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta i książę Harry / YouTube @Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Książę Harry zdecydował się na powrót do Stanów Zjednoczonych we wtorek, zaledwie dzień przed urodzinami monarchinii. Dla wielu Brytyjczyków takie zachowanie byłego księcia Sussex jest nie do przyjęcia. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Harry już definitywnie postanowił spalić za sobą wszystkie mosty prowadzące do pałacu?

Fotoreporterom i pracownikom lotniska nie udało się uchwycić Harry'ego, który tak prędko postanowił wrócić do swojej ukochanej żony, Meghan Markle, która ze względu na zaawansowaną ciążę nie pojawiła się w Wielkiej Brytanii. Jedyne zdjęcia, jakie udało się zrobić, to te, na których widać czarną limuzynę, która przewiozła księcia z lotniska do jego rezydencji, w której gościem była niedawno Oprah Winfrey.

Limuzyna przewożąca księcia Harry'ego/pudelek.pl
Limuzyna przewożąca księcia Harry'ego/pudelek.pl
Limuzyna przewożąca księcia Harry'ego/pudelek.pl

A wy jak oceniacie tak prędki wyjazd księcia Harry'ego z Wielkiej Brytanii? Też uważacie to za przejaw "braku wyczucia"?

To też może cię zainteresować: Czy książę Harry pogodził się z rodziną? Są nowe doniesienie na ten temat. Czy to już koniec konfliktu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Violetta Villas odeszła samotnie, pozostawiając po sobie spory dom. Jego widok budzi dzisiaj żal i oburzenie

O tym się mówi: Agata Duda zaskoczyła wszystkich. Tak swobodnie nie zachowywała się od dawna. O co chodzi

Z życia gwiazd: Odeszła jedna z wokalistek znanego zespołu. Kondolencje płyną z całego świata