Jednak świętowanie w tym roku będzie się nieco odróżniać. W mediach pojawiła się informacja, że księżna Meghan już wszystko zaplanowała.

Meghan Markle i książę Harry, screen Google

Mimo że obecnie książę Harry jest wzorowym ojcem i mężem, w przeszłości znany był dzięki swojej iprezowej naturze. W swoje 35. urodziny książę planował spotkać się z przyjaciółmi, aby zrelaksować się i zapomnieć o trudnym życiu w Kalifornii. Jednak jego żona zdecydowała wszystko za niego.

Jak będą wyglądać urodziny księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry, screen Google

W sieci pojawiła się informacja, że tegoroczne urodziny książę Harry spędzi w samotności. Jego żona Meghan Markle nie chce, aby w tym dniu pojawił się ktokolwiek, oprócz niej samej i Archiego. Meghan zaprosiła jedynie znajomych, w towarzystwie których książę Harry nie czuje się najlepiej.

„Entertaintimes.com” podaje, że na przyjęciu urodzinowym nie będzie alkoholu:

Meghan wprowadziła zakaz spożywania alkoholu, bo nie znosi, kiedy Harry jest podpity – możemy przeczytać na portalu „Entertaintimes.com”.

Meghan Markle i książę Harry, screen Google

Na dodatek „Star” informuje, że książę martwi się także o swój wiek, ponieważ jego mama odeszła prawie w tym samym wieku, miała wówczas 36 lat.

Jak dla wielu osób, dla Harry'ego urodziny są wyjątkowym czasem. Zastanawia się wtedy, gdzie jest i dokąd zmierza. Zostawił przyjaciół i rodzinę daleko. Wciąż walczy, by odnaleźć się w Kalifornii. Czuje się przerażająco samotny – można przeczytać na stronie magazynu.

Jak informował portal „Życie.pl”: Gienek Loska odszedł. Maja Sablewska pożegnała się z wokalistą nie ukrywając emocji

Przypomnij sobie: Ministerstwo powiadomiło o sytuacji, w której okazały się dzieci podczas pandemii

Portal „Życie.pl” pisał również: Spora zmiana dla tysięcy Polaków, nie będzie się dało tego uniknąć