Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Plejada", książę Harry wspólnie z żoną i synem przenieśli się z Wielkiej Brytanii do USA i Kanady, by następnie ostatecznie osiąść w Kalifornii. Miejscowo policja ujawniła, że funkcjonariusze byli wzywani na teren posiadłości księcia kilka razy w ciągu roku. Była para książęca nie odniosła się jednak do tych informacji.

Meghan i Harry zaczęli wszystko od nowa

Meghan i Harry ponad rok temu zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej i zacząć życie z dala od brytyjskiej monarchii. Ostatecznie zamieszkali w posiadłości w Los Angeles, gdzie mieli ndzieję na spokój. Niestety nie dane im było go zaznać, na co wskazują informacje przekazane przez miejscową policję.

Z doniesień biura szeryfa hrabstwa Santa Barbara wynika, że policjanci byli wzywani na teren posiadłości księcia Harry'ego i Meghan Markle kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich 9 miesięcy. Amerykańskie portale wskazują, że były to nie tylko odpowiedzi na alarmy bezpieczeństwa zainstalowane na obszarze posiadłości.

Dokumenty jasno wskazują, że funkcjonariusze przyjmowali także zgłoszenia telefoniczne. Tylko w lipcu ubiegłego roku policjanci aż czterokrotnie zostali wezwani na posesję księcia Harry'ego i Meghan Markle. Kolejne interwencje miały miejsce w sierpniu i w listopadzie 2020 roku. Konieczny był wyjazd służb również w wigilię, po tym, jak na teren rezydenci miał się wedrzeć nieznany mężczyzna.

Z ustaleń śledczych wynika, że na posesję Sussexów wtargnął 37-letni Nickolas Brook ze stanu Ohio. Zaledwie dwa dni po tym incydencie, książę Harry i Meghan Markle zgłosili "przestępstwo przeciwko mieniu". Ostatnie zgłoszenie pochodzi z dnia 16 lutego tego roku. Funkcjonariusze zanotowali wówczas aktywację alarmu.

O tym, że Meghan i Harry obawiają się o swoje bezpieczeństwo mówili podczas głośnego wywiadu przeprowadzonego z nimi przez Oprah. Meghan wyznała wówczas, że poprosili rodzinę królewską, żeby nie zabierali im ochrony, wskazując, że otrzymywali wiele listów z pogróżkami. Prośba nie została spełniona.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Książę William poruszył bardzo ważny temat. Padły naprawdę mocne słowa. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Trzaskowski ujawnił stan swojego zdrowia po wyzdrowieniu z zakażenia koronawirusem. Wiadomo jak obecnie czuje się prezydent stolicy i co planuje

O tym się mówi: Ojciec Tadeusz Rydzyk znalazł się w tarapatach. Toruński duchowny stanie przed sądem. O co chodzi