Jak podaje portal "Lelum", stan zdrowia księcia Filipa wywołuje niepokój miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej. U męża królowej Elżbiety II konieczne było przeprowadzenie operacji kardiologicznej. Z doniesień medialnych wynika, że książę Filip zdając sobie sprawę z powagi swojego stanu, zdradził, jakie jest jego ostatnie życzenie. Czego sobie zażyczył?

W jakim stanie jest książę Filip?

Stan 99-letniego księcia Filipa był na tyle dobry, że możliwe było przewiezienie go ze szpitala do Pałacu Buckingham. Z doniesień medialnych wynika, że mąż królowej Elżbiety II miał wyjątkowe ostatnie życzenie.

Z Pałacu Buckingham od początku płynęły uspakające komuniaty dotyczące stanu zdrowia księcia Filipa. Nieco bardziej sceptyczni byli lekarze sprawujący opiekę nad 99-letnim księciem. Mąż królowej Elżbiety trafił do szpitala w połowie lutego bieżącego roku i dzięki wysiłkom lekarzy poczuł się na tyle dobrze, że mógł wrócić do domu, gdzie czuwają nad nim bliscy i medycy.

Brytyjski tabloid "Globe" podał zaskakujące informacje o ostatnim życzeniu księcia Filipa. Miała nim być prośba o wybaczenie królowej Elżbiety II za wszelkie cierpienie i przykrości, jakich doświadczyła z jego strony. Miał je wypowiedzieć w szpitalu.

Wiele osób spekuluje, że mogło chodzić o to, że księciu Filipowi nie udawało się zawsze dotrzymywać swojej żonie wierności. Widywany był na imprezach, bawiąc się w towarzystwie różnych kobiet.

Informator "Globe" podkreślił, że książę Filip bardzo chciałby, żeby jego żona wybaczyła mu wszystkie błędy, jakie pełnił w czasie ich małżeństwa. Książę ma mieć świadomość, że jego czas jest policzony i chciałby wiedzieć, że żona mu wybaczyła.

Myślicie, że królowa Elżbieta II spełni ostatnie życzenie swojego męża?

To też może cię zainteresować: Media obiegła niepokojąca wiadomość o córce Kasi Kowalskiej. Do sieci trafiły zdjęcia. Co znowu się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Uchylanie się od niego grozi karą grzywny do 5 tysięcy złotych. O co chodzi

O tym się mówi: Lekarka ma pilny apel do Polaków. Bardzo ważne słowa. Należy zachować szczególną ostrożność