Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Jastrząb Post", księżna Kate jeszcze nigdy nie była tak wściekła, jak po tym, co usłyszała w czasie wywiadu udzielonego przez Meghan Markle. Żona księcia Williama nie zamierza zostawić całej sprawy i szykuje odpowiedź na rewelacje przedstawione przez amerykańską aktorkę.

Głośny wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego

Wywiad udzielony przez Meghan i Harry'ego odbił się na całym świecie głośnym echem. Markle oskarżyła członków rodziny królewskiej o rasizm, o brak pomocy, kiedy zmagała się z depresją i myślami samobójczymi. Jednym z głównych celów ataków Meghan Markle była właśnie księżna Kate.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @ET

Po wywiadzie Pałac Buckingham zdecydował się wydać krótkie i dość powściągliwe oświadczenie, w którym wyrażono niepokój i ubolewanie sformułowanymi przez Sussexów twierdzeniami. Jednocześnie dodano, że wspomnienia mają to do siebie, że mogą być zapamiętane w różny sposób przez różne osoby.

W mediach pojawiła się informacja, że żona księcia Williama planuje odpowiedź na atak ze strony Meghan Markle. Źródło z pałacu Kensigton w rozmowie z "Woman's Day" potwierdził, że Kate była wściekła po tym, jak Megha zaczęła mówić o niej. Tym bardziej, że nie była się w stanie bronić.

Informator potwierdził, że Meghan doprowadziła do płaczu księżną Kate w czasie przymiarki sukienki księżnej Charlotte. Okazuje się, że poszło o koronki i problem nie był jakiś wielki, ale żona księcia Williama niewiele wcześniej została po raz trzeci mamą i wiele rzeczy przyjmowała bardzo "emocjonalnie".

Książę William i księżna Kate/ YouTube @Daily News

Do tego dochodzą zarzuty o rasizm. Harry i Meghan nie powiedzieli o kogo chodzi, więc część osób spekuluje, że mógł to być książę William. Kate nie zamierza tego tolerować i miała już przedstawić królowej Elżbiecie i księciu Karolowi swój zamiar odpowiedzi na zarzuty szwagierki.

Jednak królowa i książę Karol nie przyjęli tego zbyt optymistycznie. Nie chcą wdawać się w medialną wojnę.

Myślicie, że księżna Kate zdecyduje się na udzielenie wywiadu podobnego do tego Meghan Markle?

To też może cię zainteresować: Święta Wielkanocne w większym gronie? W tym roku nie mamy na nie szans. Będą obowiązywały limity

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta moneta to prawdziwy okaz poszukiwany przez kolekcjonerów. Może być nawet warta 100 tysięcy. Warto sprawdzić czy do nas nie należy

O tym się mówi: Wielkimi krokami zbliża się sezon komunijny. Czy uroczystości zostaną przesunięte