Książę Harry i Meghan Markle na początku 2020 roku postanowili odejść z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie – na własnych zasadach i na własny rachunek. Mimo to media bacznie śledzą każdy ich krok.

W walentynki 2021 roku para ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka. To, że Archie będzie miał rodzeństwo, jest już pewne, dobre wieści niezwykle uradowały opinię publiczną.

Książę Harry, Meghan Markle, księżna Kate. Źródło: Youtube British Documentary
Książę Harry, Meghan Markle, księżna Kate. Źródło: Youtube British Documentary

Teraz Meghan i Harry pokazali się publicznie po raz pierwszy od obwieszczenia wielkiej nowiny. Uwagę skradła szczególnie Markle. Ciąża jej służy?

Meghan i Harry w publicznym wystąpieniu

Portal JastrząbPost przypomina, że internauci mogli zobaczyć już jedno ciążowe zdjęcie Meghan, pochodzące z rodzinnej sesji. Widać było na nim, że żona Harry’ego ma już dość spory brzuszek.

Później ogłoszono, że Meghan i Harry pojawią się u Oprah Winfrey, gdzie zdradzą swoje plany i to, jak im się żyje w Stanach Zjednoczonych, a także opowiedzą o ciąży. Wywiad będzie można zobaczyć na antenie CBS już 7 marca.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich

Internauci nie mogą się doczekać, by zobaczyć parę w wywiadzie. Jednak całkiem niespodziewanie Harry i Meghan pokazali się publicznie już wcześniej. Nagrali film, w którym przybliżyli, czym jest Archwell Audio, czyli ich podcast.

Oczy wszystkich zwrócone były ku Meghan, która miała na sobie sukienkę od Oscara de la Renta, wartą ok. 13 tysięcy złotych. Część internautów była nieco zawiedziona, gdyż żona Harry’ego trzymała ręce tak, że nie było widać jej ciążowego brzuszka.

Może u Oprah zobaczymy nieco więcej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN