Od pewnego czasu o Idze Świątek zrobiło się w mediach bardzo głośno i to oczywiście nie bez powodu! Nasza tenisistka jest po prostu niesamowita i co chwilę zdobywa nowe osiągnięcia!

Iga Świątek jest niepokonana!

Jak podaje portal Sport Interia dziś miała miejsce trzecia runda Wimbledonu, w której to Iga Świątek zmierzyła się z Iriną – Camelią Begu. Nasza tenisistka kolejny raz pokazała ogromny talent i klasę, bowiem w niecałą godzinę pokonała swoją przeciwniczkę 6:1, 6:0. To wspaniały wynik!

Nie jest zatem niczym dziwnym, że nie tylko polskie media są zachwycone naszą tenisistką, ale i zagraniczna prasa pisze o Idze w samych superlatywach!

- Polka dała efektowny, tenisowy recital. Nie pozwoliła rywalce na chwilę oddechu. Cały czas posyłała głębokie zagrania i zmieniała rytm, co sprawiało, że Begu czuła się bardzo nieswojo – pisał o naszej tenisistce portal Tenisclub.com.

Zachwyty nad naszą tenisistką!

O naszej świetnej sportsmence napisał także portal Tennisactu.net, który to zwrócił uwagę na fakt, jak sprawnie Iga Świątek wykorzystała błędy swojej rywalki, co pomogło jej w krótkim czasie osiągnąć przewagę!

Nie da się ukryć, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszej tenisistki i czekamy na kolejne mecze w wykonaniu Igi! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!