Jak przypomina portal Pikio, dziś mija 12 lat od śmierci Kamili Skolimowskiej. Nasza olimpijka oraz dwukrotna medalistka na mistrzostwach Europy odeszła nagle i nic nie wskazywało na chorobę.

Ogromna tragedia!

Kamila Skolimowska trenowała rzut młotem. Sportsmenka nieustannie dbała o swoją kondycję i była w idealnej formie. Nieustannie osiągała kolejne sukcesy. Nagle kobieta straciła przytomność i już nigdy nie wróciła do zdrowia. Jak się później okazało, zdarzało jej się narzekać na samopoczucie.

Kiedy Kamila Skolimowska zemdlała po raz pierwszy natychmiast wezwano karetkę. W chwili gdy ratownicy pojawili się na miejscu, kobieta odzyskała przytomność i o własnych siłach próbowała wejść do ambulansu. Niestety, wtedy zemdlała po raz drugi.
Mimo podjętej reanimacji sportsmenka zmarła. Sekcja zwłok wykazała, że Kamila Skolimowska doznała zatoru tętnicy płucnej, który był skutkiem nierozpoznanej zakrzepicy. W chwili śmierci znana sportsmenka miała zaledwie 26 lat!

Wiele osób nie może pogodzić się z tragedią!

Do dziś wiele osób nie może pogodzić się z tak ogromną tragedią. Młoda kobieta miała przed sobą jeszcze całe życie, a wszyscy wróżyli jej ogromne sukcesy w karierze!

– To był szok, nikt z nas nie mógł się tego spodziewać. Mówiła wprawdzie o dusznościach, ale w Polsce diagnozowano to jako początki astmy czy alergię. W sobotę mieliśmy wracać z Portugalii, na poniedziałek była umówiona do lekarza na gruntowne badania. Zabrakło kilku dni… - wyznał Szymon Ziółkowski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty WP.

Kamila Skolimowska / YouTube:  ZwolinC
Kamila Skolimowska / YouTube: ZwolinC

Jak informował portal "Życie PL": OGROMNE KONTROWERSJE WOKÓŁ PENSJI, JAKIE DUCHOWNI OTRZYMUJĄ OD RZĄDU! ZROBIŁO SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: MACIEJ ORŁOŚ POSTANOWIŁ WRESZCIE ZREALIZOWAĆ SWOJE PLANY, O KTÓRYCH MYŚLAŁ OD DAWNA? JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ZNANEGO DZIENNIKARZA