W weekend oczy wielu Polaków zwrócone były w stronę afery, jaka wyniknęła na profilu Joanny Jędrzejczyk. Jak się okazało, wielu fanów sportsmenki dosadnie powiedziało co myśli o jej zachowaniu.

Fani nie kryli oburzenia!

Jak informuje portal Pudelek, w piątek Joanna Jędrzejczyk udzieliła wywiadu, w którym mocno skrytykowała ostatnie sytuacje jakie mają miejsce w Telewizji Polskiej. Jak wyznała, mocno ubolewa nad tym, że rząd chce ingerować w media. Jednak dzień później na jej Instagramie pojawił się post, o nawiązaniu współpracy z TVP.

Pod postem niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze krytykujące zachowanie gwiazdy. Co więcej, informację o współpracy Joanny Jędrzejczyk z TVP skomentowali nie tylko fani, ale także znane nam osoby, ze świata show – biznesu.

Jeszcze więcej oburzenia wywołała natomiast reakcja Joanny Jędrzejczyk na falę krytyki. Jak się bowiem okazuje, znana sportsmenka bardzo szybko usunęła wpis ze swojego profilu. Fani byli wściekli!

Sportsmenka wyjaśnia sprawę!

Teraz jednak Joanna Jędrzejczyk postanowiła zabrać głos w całej sprawie. Jak się okazuje, zaapelowała ona do swoich fanów, aby nie obrzucali się obraźliwymi epitetami na jej profilu i zachowali szacunek w stosunku do siebie. Co więcej, sportsmenka napisała także, dlaczego usunęła post ze swojego profilu.

- Przez skrajność wszystkich posty zostały usunięte, gdyż daleka jestem od skrajności i nienawiści. Nie usunęłam ich dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu, którego ja nie widzę i spływa to po mnie. Nie ciśnijcie sobie – napisała Joanna Jędrzejczyk.

A co Wy myślicie o całej sytuacji? Czy sportsmenka powinna zachować się w taki sposób i usuwać wpisy, które nie spodobają się fanom?

screen z Instagrama @joannajedrzejczyk
screen z Instagrama @joannajedrzejczyk

Jak informował portal "Życie PL": ODWAŻNY ŻART PRACOWNIKÓW AMBASADY WIELKIEJ BRYTANII W POLSCE. CZY PREZYDENT ANDRZEJ DUDA WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Portal "Życie PL" pisał również: OGROMNE ZAMIESZANIE NA PROFILU ADAMA MAŁYSZA! INTERNAUCI NIE PRZEBIERALI W SŁOWACH. TO PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNE

O tym mówi się w Polsce: WIELKA RADOŚĆ W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ! TO JUŻ PEWNE! MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY OCZEKUJĄ DRUGIEGO DZIECKA