Marcin Orłoś kojarzony jest przez Polaków przede wszystkim z „Teleexpresem”. Przez lata, równo o godzinie 17 na ekranach naszych telewizorów pojawiał się znany dziennikarz i informował nas o najważniejszych wydarzeniach, jakie miały miejsce danego dnia. Widzowie uwielbiali Marcina Orłosia przede wszystkim za jego nietuzinkowy dowcip.

Dziennikarz zrealizował swoje plany!

Jakiś czas temu znany dziennikarz postanowił jednak odejść z TVP i zaangażować się w nieco inne projekty. Przez pewien czas pracował dla Wirtualnej Polski, ale finalnie postanowił zrealizować swoje dawne plany.

Jak informuje portal Lelum, Maciej Orłoś mocno zaangażował się w działania związane z ekologią! Dziennikarz nagrał przedstawienie wraz z eksperymentalnym teatrem ekologicznym, który został założony przez Organizację Odzysku Opakowań.

Warto zaangażować się w takie działania!

Co więcej, dziennikarz stara się nieustannie edukować społeczeństwo w kwestiach ekologii oraz nakłania do dbania o naszą planetę. Sam podjął się nawet badania, które miało wykazać obecność plastiku w jego organizmie.

– Trzeba sobie kliknąć w odpowiedniej części mózgu i przestawić się na myślenie, że naprawdę trzeba codziennie zdecydowanie ograniczać plastik – mówił Marcin Orłoś.

Nie da się ukryć, że zwracanie uwagi na ekologię jest obecnie bardzo ważne. Niestety, sytuacja na świecie nie jest najlepsza, a na naszych oczach dochodzi do wielu zmian, które mocno i to w negatywny sposób oddziałują na nasze środowisko. Warto więc zaangażować się w działania na rzecz poprawy kondycji naszej planety!

Jak informował portal "Życie PL": OGROMNE KONTROWERSJE WOKÓŁ PENSJI, JAKIE DUCHOWNI OTRZYMUJĄ OD RZĄDU! ZROBIŁO SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO

Przypomnij sobie: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA