Całkiem nowe materiały zamieszczone w mediach społecznościowych przez Marcina Hakiela mówią same za siebie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że choreograf nie może pogodzić się z rozstaniem... Marcin Hakiel publikuje nieznane prędzej fotografie z byłą żoną. Fani pocieszają w ciężkich chwilach.

Małżeństwo aktorki, Katarzyny Cichopek oraz tancerza, Marcina Hakiela od samego początku ich znajomości przedstawiało się niezwykle bajkowo i romantycznie. Parę połączył taniec i tak szli ramię w ramię przez kolejne kilkanaście lat życia. Doczekali się dwójki pociech i - wnioskując po dużej ilości wspólnych zdjęć - uwielbiali spędzać czas z całą rodziną na wyjazdach, zarówno zagranicznych jak i w Polsce.

Nic nie wskazywało na to, że między zakochanymi coś jest nie tak. Nagła i niespodziewana informacja o rozwodzie wstrząsnęła wszystkimi i każdy zastanawiał się, kto zainicjował ową decyzję. Patrząc jednak na to, jak skrajne są reakcje byłych partnerów można wywnioskować, że to aktorka chciała się rozstać.

Marcin Hakiel w trudnej sytuacji

Publikowane materiały w mediach społecznościowych Marcina Hakiela mówią same za siebie - mężczyzna cierpi po rozstaniu. Wskazują na to zamieszczane fotografie ze ślubu czy jednoznaczne podpisy. Fani jednak zawsze starają się odpowiednio wesprzeć.

- Marcin głowa do góry, nigdy nie ma tak jak byśmy chcieli. Jeszcze będziesz szczęśliwy, wyjdziesz na prostą, czego życzę Tobie z całego serca. Trzymaj się i bądź dobrej myśli. - napisała jedna z fanek.

Marcin Hakiel / instagram: marcinhakiel