Jak informuje „Super Express”, Marianna Dufek postanowiła podzielić się z internautami wspomnieniami ze swojego związku ze zmarłym w ubiegłym roku Kamilem Durczokiem. Przyznaje, że po małżeństwie ze znanym dziennikarzem zostało jej wiele „trudnych pamiątek”, z których duża część wylądowała na śmietniku.

Okazuje się jednak, że dziennikarka postanowiła pokazać światu zdjęcia ze ślubu z Durczokiem, który miał miejsce w 1995 roku. W poście, oprócz fotografii, znalazło się też bardzo szczerze wyznanie. Co Marianna Dufek chce pamiętać z tego okresu swojego życia?

Marianna Dufek pokazała zdjęcia ze ślubu z Kamilem Durczokiem. Dziennikarka zamieściła szczerze wyznanie

Nie da się ukryć, że życia Kamila Durczoka nie było tylko pasmem sukcesów, ale i bardzo medialnych porażek, a także skandali, które w niezamierzony sposób wpłynęły też na wizerunek byłej żony dziennikarza, Marianny Dufek. Dla dziennikarki wiele wspomnień związanych z byłym mężem i sytuacje, których był głośnym bohaterem nie były łatwe, szczególnie, że para doczekała się syna.

Marianna Dufek i Kamil Durczok pobrali się w 1995 roku i byli parą przez 22 lata. Dufek nie należy do wywnętrzających się publicznie osób i nie zdradzała nigdy szczegółów ich pożycia, ani tym bardziej rozstania. Po śmierci dziennikarza zdecydowała się opowiedzieć o kilku sprawach w rozmowie z Fashion Magazine.

Przyznała, że Durczok był doskonałym dziennikarzem, ale słabym człowiekiem, a jego problemy najpewniej zaczęły się, gdy został szefem „Faktów”. Powiedziała również o wielokrotnych zdradach męża.

W opublikowanym w niedzielę na Facebooku poście powiedziała, że wiele pamiątek po mężu trafiło na śmietnik. Jednak, trzecie sprzątanie domu przyniosło wniosek, że nie warto pozbywać się wszystkiego. Chodziło właśnie o zdjęcia, m.in. ze ślubu.

Facebook

Jak informował portal "Życie Polska": PIEKARZE Z NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCYM APELEM DO MINISTRA ROLNICTWA. SYTUACJA ZACZYNA PRZYBIERAĆ NAPRAWDĘ NIEPOKOJĄCY OBRÓT. CZY W KRAJU BRAKNIE CHLEBA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA FANÓW ZNANEGO FRANCUSKIEGO KUCHARZA. PASCAL BRODNICKI POJAWI SIĘ ZNÓW W TVN. GWIAZDOR POPROWADZI ZUPEŁNIE NOWY PROGRAM. O CO CHODZI

Portal "Życie Polska" pisał również: PIERWSZA DAMA POSTANOWIŁA DOSADNIE SKOMENTOWAĆ DZIAŁANIA ROSJAN. CO MIAŁA NA MYŚLI AGATA KORNHAUSER-DUDA. STWIERDZIŁA, ŻE NIE MA JEJ ZGODY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INFLACJA CZYNI SPUSTOSZENIE W PORTFELACH POLAKÓW. TAK DROGO, JAK OBECNIE NIE BYŁO OD PONAD 20 LAT! CENY W MIESIĄC WZROSŁY WRĘCZ W ASTRONOMICZNY SPOSÓB