Jak informuje serwis „Super Express”, Marcin Hakiel pogodził się już z rozstaniem z Katarzyną Cichopek i nie ma zamiaru rozpamiętywać ich 17-letniego związku. Para kilka dni temu przekazała informację o tym, że podjęła decyzje o rozwodzie. Ma to być koniec ich małżeństwa.

Gdy Marcin Hakiel publikuje w sieci kolejny wpis ze zdjęciem, na którym widać, że świetnie się bawi aktorka miała zniknąć z social mediów i nie publikować niczego. Co w tej chwili przeżywa?

Marcin Hakiel dobrze się bawi po oficjalnym rozstaniu z żoną, a Kasia Cichopek zniknęła z social mediów. Co stało się po rozstaniu pary?

Kilka dni temu para poinformowała o tym, że postanowiła się rozstać po 17 latach związku, wielu latach małżeństwa. Choć sami zainteresowani nie chcą się na ten temat wypowiadać poza oświadczeniem, które wspólnie wydali to w mediach aż huczy od plotek o powodach rozwodu.

Aktorka po wydaniu oświadczenia zamilkła w social mediach. Próżno szukać na jej profilu nowych zdjęć czy wpisów. Widać, że Cichopek chce ciszy i spokoju, aby móc przeżyć ostatnie wydarzenia. Inaczej wygląda to w przypadku jej za chwilę byłego męża, Marcina Hakiela.

Tancerz postanowił wrzucić na swojego Instagrama zdjęcia z 13-letnim synem Adamem. Wiele osób nie mogło go rozpoznać – Hakiel rozjaśnił włosy i wygląda zupełnie inaczej, jest mocno odmieniony. Uśmiech wprost nie schodzi mu z twarzy. Niedzielę Marcin Hakiel spędził za tą z córką, 9-letnią Heleną. Wybrali się na naukę jazdy konno. Widać, że tancerz nie rezygnuje z aktywności i chce spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST JUŻ NOWY WNIOSEK O 500 PLUS NA 2022 ROK. POLSCY RODZICE MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA SPORE ZMIANY. KONIECZNE BĘDZIE SPEŁNIENIE NOWYCH FORMALNOŚCI

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR I RENT W 2022 ROKU BĘDZIE REKORDOWA! TAK WYSOKIEGO WSKAŹNIKA NIE SPODZIEWALI SIĘ NAWET EKSPERCI. ILE WIĘCEJ DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE DONIESIENIA O UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW PARZE. KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL POSTANOWILI SIĘ ROZWIEŚĆ! MAŁŻONKOWIE WYDALI OŚWIADCZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SIERGIEJ ŁAWROW DYSPONUJE POTĘŻNYM MAJĄTKIEM. MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH FEDERACJI ROSYJSKIEJ DBA O CAŁĄ RODZINĘ. JEGO PASIERBICA ŻYJE JAK KRÓLOWA