Jak podaje portal Pomponik, ostatnio pojawiły się doniesienia dotyczące Teresy. Według wielu osób, kobieta jest w ciąży. Czy to prawda?

O co chodzi?

Teresę poznaliśmy podczas emisji ósmej edycji programu „Rolnik szuka żony". Kobieta była kandydatką Stanisława. Jak jednak pamiętamy, finalnie mężczyzna nie wybrał żadnej z kobiet i wszystkie wróciły do domu.

Warto jednak zaznaczyć, że niebawem wyszło na jaw, że Teresa wdała się w romans z Adamem, który z kolei był kandydatem Kamili Boś, w tej samej edycji programu. Jednak, ani Teresa, ani też Adam do tej pory nie zabrali głosu na temat tych doniesień.

Ostatnio fani kobiety byli natomiast mocno zszokowani postem, jaki Teresa opublikowała na swoim Instagramie. Uczestniczka popularnego programu opowiedziała bowiem, że miewa nietypowe zachcianki żywieniowe. Najpierw zjadła coś słodkiego, następnie smażony boczek, a na końcu przegryzła jeszcze kiszonego ogórka.

Teresa nie pozostawiła fanom złudzeń!

W sieci natychmiast zawrzało, a pod postem Teresy pojawiły się komentarze fanów, którzy sugerowali czy powodem takich zachcianek nie jest czasem ciąża. Teresa niemal natychmiast zdecydowała się na sprostowanie całej sprawy.

- 1. nie jestem 2. Tak, lubię właśnie taki spalony. (Mami nie patrz) 3. Tak, wodę z ogórków też lubię. 4. Gruszkę też zjadłam – napisała Teresa na swoim Instagramie.

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO