Annę i Grzegorza Bardowskich poznaliśmy w drugiej edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Para bardzo szybko zdecydowała się na ślub. Od początku zamieszkali u rodziców mężczyzny, jednak takie rozwiązanie nie zadowalało Anny. Podjęli więc kroki, aby wybudować własny dom.

Małżeństwo wreszcie zamieszka na swoim!

Anna Bardowska zaznaczała, że mimo iż mieszkają z teściami, to wszystko w domu jest osobne. Wspólna jest zaledwie klatka schodowa. Mimo wszystko małżeństwo chciało „iść na swoje”.

Jak podaje portal Pomponik, budowa domu zaczęła się w 2020 roku i teraz pozostały do wykonania tylko prace wykończeniowe. Wiadomo jednak, że takie działania zajmują dość sporo czasu. Co więcej, podczas wykańczania domu pojawia się także sporo problemów.

Bardowscy nie mogą dojść do porozumienia odnośnie wykończenia domu!

Sama Anna Bardowska wyznała, że między nią i mężem pojawiają się konflikty w kwestii tego, jak wykończyć dom. Okazuje się, że małżeństwo tak mocno poróżniło się w tym temacie, że kobieta postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów. Anna Bardowska zwróciła się do obserwatorów o pomoc w wyborze drzwi!

- Mamy całkiem inne zdanie na temat drzwi, więc może pomożecie nam i zagłosujecie, które drzwi się wam podobają – poprosiła fanów kobieta.

Czy fani pomogą parze i dzięki temu zażegnany zostanie konflikt dotyczący wyboru drzwi do nowego domu Bardowskich? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZARNE CHMURY ZAWISŁY NAD BEATĄ TADLĄ. ZNANA DZIENNIKARKA MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. CO SIĘ DZIEJE