Monika Mrozowska swoją sławę bez wątpienia zawdzięcza roli w popularnym serialu „Rodzina zastępcza". To właśnie tam widzowie mogli podziwiać ją na ekranach po raz pierwszy. Z biegiem czasu jej popularność nie minęła, a wielu fanów nieustannie śledzi życie prywatne aktorki.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak podaje portal Pomponik, Monika Mrozowska związała się z Maciejem Szaciłło, z którym to ma dwie córki, Jagodę oraz Karolinę. Niestety, miłość pary nie przetrwała próby czasu i związek rozpadł się w 2013 roku.

Potem gwiazda związała się z Sebastianem Jaworskim, jednak i tutaj szczęście nie sprzyjało zakochanym, którzy niebawem rozstali się. Ze związku narodził się jednak synek Józef. Następnie Monika Mrozowska stworzyła szczęśliwy związek z Maciejem, niedawno na świecie pojawił się syn pary – Lucjan. Okazuje się jednak, że aktorka i tym razem nie ma szczęścia w miłości.

Wszystko wskazuje na to, że związek chyli się ku rozpadowi. Zaniepokojeni fani zaczęli komentować doniesienia o rozstaniu aktorki ze swoim ostatnim partnerem. Monika Mrozowska wymijająco odpowiedziała na plotki.

Aktorka jest załamana!

- Na serio przytrafiają się smutniejsze rzeczy niż rozstania. W obecnych czasach tym bardziej... – zaznaczyła Monika Mrozowska na swoim Instagramie.

Okazuje się, że w ostatnim czasie aktorka musiała zmagać się ze stratą. Zmarła bowiem jej najlepsza przyjaciółka. Mrozowska do dziś nie może pogodzić się ze stratą, dlatego też poświęciła bliskiej osobie post na swoim instagramowym profilu. Nie da się powstrzymać łez.

Do tej pory Monika Mrozowska nie zabrała oficjalnie głosu na temat doniesień dotyczących rozstania z partnerem Maciejem. Nie można się jednak dziwić, że po takiej stracie, aktorka nie ma ochoty na publiczne wyznania.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA W "DZIEŃ DOBRY TVN". MARCIN PROKOP NIE WIEDZIAŁ, JAK POWINIEN SIE ZACHOWAĆ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: POLACY SĄ ZAŁAMANI WSZECHOBECNYMI PODWYŻKAMI. CENY ZA POCHÓWEK TAKŻE IDĄ W GÓRĘ. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WSZYSCY ŚWIETNIE PAMIĘTAMY MŁODEGO PROWADZĄCEGO „IDOLA”. WIADOMO, CO MACIEJ ROCK ROBI DZIŚ. NIEGDYŚ BYŁ JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH PREZENTERÓW POLSATU