Marta Kaczyńska jest osobą, która już niejednokrotnie narobiła medialnego szumu. Tym razem na swoim profilu opublikowała post dotyczący Roberta Lewandowskiego.

Co takiego napisała?

Jak przypomina portal Jastrząb Post, życie Marty Kaczyńskiej nie zawsze było usłane różami. Kobieta już trzykrotnie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej drugie małżeństwo, które zawarła z Marcinem Dubienieckim rozpadło się po kilku latach, jednak wszystko wskazuje na to, że byli małżonkowie utrzymują poprawne kontakty, ze względu na swoje córki – Ewę i Martynę.

Obecnie Marta Kaczyńska jest w związku z biznesmenem – Piotrem Zielińskim. W 2018 roku na świat przyszedł ich synek - Stanisław Lech. Wszystko wskazuje na to, że obecnie w życiu Marty Kaczyńskiej nastał spokój i szczęście.

Post Marty Kaczyńskiej nie przypadnie do gustu wielu osobom!

Ostatnio kobieta opublikowała na swoim profilu wpis dotyczący Roberta Lewandowskiego. Artykuł mówiący o wygranej piłkarza w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata 2021. Jak jednak zwraca uwagę portal Super Express, wpis widniejący na tablicy Marty Kaczyńskiej na jej Facebooku, może zirytować wiele osób.

Artykuł na temat Roberta Lewandowskiego pochodzi bowiem z portalu wPolityce, który to dość mocno wspiera działania obecnej partii rządzącej.

- Zamieściła link do informacji o tym wydarzeniu kierujący do portalu wPolityce.pl, co zapewne wkurzy wiele osób, bo serwis ten mocno sprzyja partii rządzącej i raczej nie należy do ulubionych wśród zwolenników opozycji. Marta Kaczyńska zatem musiała podpaść części polskiego społeczeństwa – komentuje Super Express.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA W "DZIEŃ DOBRY TVN". MARCIN PROKOP NIE WIEDZIAŁ, JAK POWINIEN SIE ZACHOWAĆ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: POLACY SĄ ZAŁAMANI WSZECHOBECNYMI PODWYŻKAMI. CENY ZA POCHÓWEK TAKŻE IDĄ W GÓRĘ. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZARNE CHMURY ZAWISŁY NAD BEATĄ TADLĄ. ZNANA DZIENNIKARKA MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. CO SIĘ DZIEJE