Najnowszy, a zarazem ostatni odcinek kultowego programu “Rolnik szuka żony” już za nami. Świąteczne wydanie programu zawsze przedstawia pary, którym udało się znaleźć miłość, a to prawdziwe uczucie pielęgnują dalej. We wczorajszym świątecznym odcinku pojawiło się poruszające wyznanie najbardziej zaskakującej pary. Bogusia i Krzysztof wspominają pierwsze chwile znajomości...

Program “Rolnik szuka żony” od samego początku pojawienia się w Telewizji Polskiej wzbudzał ogromne emocje oraz zainteresowanie ze strony widzów, ale także samych uczestników. Oglądalność programem wraz z upływem lat wzrasta, a od jakiegoś czasu uczestnicy dobierani są tak, aby każdy z nich był inny - zarówno pod względem płci, jak i wieku czy posiadanego typu gospodarstwa.

Ostatnia, ósma edycja, która właśnie się zakończyła przyniosła mnóstwo emocji. Jedna z par – Bogusia i Krzysztof - zaręczyła się po zaledwie pięciu dniach znajomości!

Wspaniałe słowa!

W świątecznym odcinku przypomniano widzom i samym uczestnikom ich drogę ku miłości. Bogusia wyznała, że miłość w każdym wieku jest tak samo piękna.

- Nawet mi przez myśl nie przeszło, że po pięciu dniach Krzysztof uklęknie i poprosi mnie o rękę. Miłość jest niesamowita i warto bez względu na wiek iść i szukać. To jest coś pięknego. - powiedziała Bogusia.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT