Niestety, jak podają media, ze zdrowiem Beaty Tadli nie jest w ostatnim czasie najlepiej. Portal Super Express donosi, że podczas nagrań, które odbywały się poza Warszawą, dziennikarka nagle mocno osłabła na siłach. Sytuacja była na tyle niepokojąca, że postanowiono natychmiast wezwać karetkę.

Co się stało?

Zespół ratownictwa medycznego, który pojawił się na miejscu, zadecydował o przewiezieniu Beaty Tadli do szpitala. Tam wykonywany jest szereg badań, które pomogą ustalić, co dzieje się ze zdrowiem dziennikarki.

- Informację o pilnej hospitalizacji 46-letniej gwiazdy potwierdziliśmy u wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści – donosi portal Goniec.

Trzymamy kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło!

W jednym z niedawnych wywiadów, Beata Tadla wyznała, że przechodziła już sepsę. Dziennikarka wspominała, że czuła się wtedy tragiczne, a z choroby wyszła tylko dzięki odwadze i ogromnej wiedzy lekarzy.

Mamy nadzieję, że i tym razem dziennikarka jest w dobrych rękach i już niebawem wyjdzie ze szpitala i wróci do pracy. Fani czekają na jakiekolwiek informacje, wprost od Beaty Tadli! Wszyscy wierzymy, że to nic poważnego!