Ostatnio w mediach społecznościowych bardzo głośno jest o sytuacji, w jakiej znalazła się pani Anna Tomczak z województwa łódzkiego. Kobieta od dzieciństwa zmaga się z bardzo poważną chorobą – mukowiscydozą.

Choroba nie ustępuje!

Do niedawna pani Anna była przekonana, że przed nią najpiękniejszy czas w jej życiu. Kobieta urodziła bowiem synka - Mateusza. Niestety, podczas ciąży doszło do zaostrzenia choroby. Stan pani Anny jest teraz bardzo poważny. Aby przeżyć kobieta potrzebuje przeszczepu płuc.

Życie pani Anny zagrożone jest tak bardzo, że liczy się każda chwila i każda pomoc. Lekarze nie są w stanie określić, ile czasu organizm kobiety jest zdolny jeszcze wytrzymać. Leki, których potrzebuje kobieta, nie są refundowane. Terapia pochłania zatem ogromne środki. Dlatego też bliscy kobiety, za jej zgodą, zorganizowali zbiórkę na leczenie.

Liczy się każda pomoc!

- Nieustanne inhalacje, tony leków i ból to moja codzienność. Jednak mimo tak wielu ciężkich chwil, nigdy się nie poddałam. Zawsze miałam w sobie siłę i determinację, by walczyć o normalne, szczęśliwe życie – możemy przeczytać na stronie zbiórki na portalu siepomaga.

Jak podaje portal Super Express, taki stan zdrowia pani Anny spowodował, że kobieta postanowiła ochrzcić synka, a także wziąć ślub ze swoim ukochanym. Obie ceremonie odbyły się w szpitalu imienia Barlickiego w Łodzi, gdzie przebywa kobieta.

Całą sytuację opisała na swoim Instagramie Agata Młynarska. Znana dziennikarka mocno zaangażowała się w zbiórkę na rzecz pani Anny. Obecnie udało się zebrać ponad 940 tysięcy złotych!

Wpłat na rzecz pani Anny można dokonywać tutaj.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA W "DZIEŃ DOBRY TVN". MARCIN PROKOP NIE WIEDZIAŁ, JAK POWINIEN SIE ZACHOWAĆ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: POLACY SĄ ZAŁAMANI WSZECHOBECNYMI PODWYŻKAMI. CENY ZA POCHÓWEK TAKŻE IDĄ W GÓRĘ. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZARNE CHMURY ZAWISŁY NAD BEATĄ TADLĄ. ZNANA DZIENNIKARKA MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. CO SIĘ DZIEJE