Popularny program „Dzień Dobry TVN” codziennie oglądają tysiące widzów w całym kraju. Z taką popularnością wiążę się jednak fakt, że nie da się skutecznie ukryć niczego, co dzieje się na antenie czy też za kulisami.

Piękna kobieta była gościem popularnego programu

Jak podaje portal Jastrząb Post, dziś gościem programu „Dzień Dobry TVN” była znana modelka – Paula Tumala. Piękna kobieta zyskała popularność między innymi dzięki występom w teledyskach Donatana oraz Cleo.

Nie jest także tajemnicą fakt, że Paula Tumala poddała się operacji powiększenia biustu. Modelka sama mówi o tym w mediach społecznościowych czy też na antenie. Ostatnio zaznaczyła jednak, że rozważa powrót do nieco mniejszych piersi, bowiem zaczyna mieć poważne problemy z kręgosłupem.

Niebywała wpadka modelki!

Paula Tumala niesamowicie cieszyła się ze swojej wizyty w studiu stacji TVN. Już od wczesnych godzin porannych publikowała na swoim Instagramie relację z nagrań. Okazuje się jednak, że podczas nagrywania filmiku z prowadzącymi program doszło do małej wpadki!

- Słuchajcie mam mega szczęście, bo dzisiaj prowadzącymi są moi ulubieni prowadzący, czyli Michał Prokop i pani Wellman – powiedziała modelka na nagraniu.

Szybko jednak zdała sobie sprawę z przejęzyczenia i przyznała, że doszło do pomyłki, a ze studia pozdrawia wraz z panem Marcinem Prokopem!

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ DUDA ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE USTALEŃ POLSKIEGO ŁADU. MOCNE SŁOWA PREZYDENTA ZASKOCZYŁY WIELE OSÓB. POWIEDZIAŁ JASNO O PEWNYCH NIEDOPATRZENIACH

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: ZYGMUNT CHAJZER W MOCNYCH SŁOWACH O KONDYCJI POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA. PREZENTER MA DOŚĆ I NIE WYTRZYMAŁ. WOBEC POLITYKI RZĄDU PADŁY MOCNE SŁOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WSZYSCY ŚWIETNIE PAMIĘTAMY MŁODEGO PROWADZĄCEGO „IDOLA”. WIADOMO, CO MACIEJ ROCK ROBI DZIŚ. NIEGDYŚ BYŁ JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH PREZENTERÓW POLSATU