Agnieszka Włodarczyk jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka przebywa właśnie w Hiszpanii, a dokładniej w Marbelli, gdzie cieszy się słoneczną pogodą i wysokimi temperaturami.

Agnieszka Włodarczyk korzysta z uroków pracy zdalnej!

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio Agnieszka Włodarczyk opublikowała post dotyczący swojej pracy. Jak wyznała obecnie pracuje jako influencerka i bardzo podoba jej się możliwość pracy zdalnej. Co więcej, gwiazda zaznaczyła, że nie dba o to, jakie ktoś inny ma opinie na ten temat.

Czy post wywoła burzę?

Agnieszka Włodarczyk poruszyła także temat jej stosunku do pieniędzy oraz luksusowych dóbr. Wpis może zaskoczyć wiele osób!
- Czy lubię markowe drogie rzeczy? Owszem pooglądać. Czy kiedy miałabym opór kasy nie żałowałabym na torebkę 10 tyś? Żałowałabym. Czy chodziłabym nadal po second handach- tak! Czy kręci mnie luksusowe życie? Tylko momentami. Zależy też co uważasz za luksus. Dla mnie to wolność, możliwość podróżowania, dobre jedzenie- niekoniecznie drogie, ładny dom- nie tyle wypasiony co z klimatem, życie w zgodzie ze sobą, zdrowie, posiadanie rodziny i prawdziwych przyjaciół… Koniec – napisała aktorka na swoim profilu.

Czy myślicie, że post Agnieszki Włodarczyk wywoła burzę wśród gwiazd, które nierzadko wydają fortunę na drogie ubrania wprost z najnowszych butików?