Nie da się ukryć, że Anita Włodarczyk osiągnęła w swoim życiu wiele sportowych sukcesów. Okazuje się jednak, że kwestie prywatne nie są dla niej zbyt kolorowe!

Anita Włodarczyk mało mówi o swoim życiu prywatnym!

Trudno wymienić wszystkie sukcesy sportowe Anity Włodarczyk, bowiem jest ich nieskończona ilość! Warto zaznaczyć, że sportsmenka jest zdobywczynią rekordu świata w rzucie młotem, a także trzy razy zajęła pierwsze miejsce na Igrzyskach Olimpijskich.

Anita Włodarczyk dała się nam poznać jako niezwykle radosna i energiczna kobieta, która dokładnie wie czego chce. W wywiadach bardzo chętnie udziela informacji na temat swoich sportowych osiągnięć, jednak nieczęsto podczas rozmów porusza tematy prywatne. Tym razem było jednak inaczej!

Nieoczekiwane wyznanie sportsmenki!

Jak podaje portal Pudelek, Anita Włodarczyk podczas wywiadu z dziennikarzami TVP Kobieta uchyliła rąbka tajemnicy na temat swoich prywatnych planów. Sportsmenka wyznała, że raczej nie planuje domu pełnego dzieci, pomimo tego, że uwielbia spędzać czas z maluchami. Podczas rozmowy okazało się, że Anita Włodarczyk nigdy nie była zakochana!

- Nie szukam miłości, to samo kiedyś przyjdzie. Nic na siłę. Natomiast takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem. Natomiast mam wielu wspaniałych przyjaciół, również mężczyzn, natomiast nigdy się jeszcze nie zakochałam – wyznała podczas rozmowy Anita Włodarczyk.

Co więcej, sportsmenka zaznaczyła, że nie oczekuje, aby jej ukochany również zajmował się sportem!