Związek Sandry Kubickiej i Barona to ostatnio jeden z topowych tematów w mediach! Nie da się ukryć, że wiele osób jest niezwykle zainteresowanych tym, jak wygląda relacja celebrytów!

Relacja nieustannie rozkwita!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, dopiero kilka tygodni temu para oficjalnie przekazała informację na temat swojego związku. W sieci niemal natychmiast zawrzało, a zarówno Sandra Kubicka jak i Baron co chwilę podgrzewają temperaturę zdradzając kolejne fakty ze swojego prywatnego życia.

Podczas wywiadu z portalem Jastrząb Post, Sandra Kubicka wyznała, że wraz z Baronem są w sobie niesamowicie zakochani! Co więcej, para chce niebawem zaadoptować pieska, którego zamierzają nazwać Leo.

Co więcej, modelka wyznała, że wraz z Baronem rozmawiają już o imieniu dla dziecka, jednak z decyzją co do narodzin malucha chcą jeszcze nieco poczekać. Sandra Kubicka wyznała jednak, że jeśli urodzi się synek to także będzie miał na imię Leo!

Odważne kroki!

Co więcej, modelka wyznała, że wspólnie ze swoim partnerem zamieszkali razem w wybranym przez siebie mieszkaniu, które obecnie razem urządzają. Gwiazda wyznała, że wyprowadziła się ze swojej willi w Wilanowie.

- Tam mieszkałam jak się poznaliśmy. Zaczęliśmy rozmawiać i uznałam, że jest czas na przeprowadzkę. Muszę przerobić to z moim psychologiem, bo za każdym razem jak wchodzę w nowy związek, to chcę wszystkiego nowego. Odcinam wszystko stare. Sprzedaje szafę, przeprowadzam się. Ale to gdzieś to oczyszczenie. Teraz mieszkamy w centrum - wyznała modelka podczas rozmowy.