Baron ma obecnie 37 lat i znany jest nie tylko jako bardzo dobry muzyk, ale także ze swojej słabości do kobiet. W ostatnim czasie miał już wiele związków, które mimo hucznego i publicznego okazywania sobie miłości nie przetrwały próby czasu!

Para nie kryje uczuć!

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja, że słynny muzyk postanowił rozpocząć kolejny związek. Tym razem Baron związał się z młodszą o jedenaście lat modelką – Sandrą Kubicką.

Na samym początku para nie chciała mówił o swojej relacji, jednak kiedy prawda wyszła na jaw, oboje publicznie zapewniają o swoich uczuciach i nie ograniczają się w ukazywaniu swojego szczęścia w mediach społecznościowych!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Sandra Kubicka udzieliła wywiadu dziennikarzom portalu Pomponik. Jak się okazało, para poznała się już cztery lata temu, jednak wtedy modelka nie była gotowa na zaangażowanie się w kolejną relację.

Modelka wyznała całą prawdę

Sandra Kubicka zaznaczyła, że bardzo często słyszy, że Baron złamie jej serce. Co więcej, modelka dziwi się, że nikt nie mówi tego o niej!

- To jest najczęstsze, co słyszę o nim. Przecież to babiarz, przecież zrani ci serce. A nie pomyśleliście o mnie? Nie martwicie się o niego? Czy ja mu nie złamię serca? Przecież ja też miałam mnóstwo facetów – mówiła modelka podczas wywiadu.

Partnerka Barona wyznała, że razem z muzykiem tworzą bardzo spokojny związek, praktycznie się nie kłócą, a wspólnie spędzony czas przeznaczają na swoje pasje, które mocno ich połączyły.

Co więcej, Sandra Kubicka wyznała, że jej marzeniem jest zostanie mamą, a sam Baron również chciałby mieć dziecko. Na razie jednak oboje odkładają to marzenie na później, bowiem teraz chcą skupić się na rozwoju swoich firm.