Najnowsza edycja uwielbianego przez Polaków programu trwa w najlepsze! Jeden z uczestników mieszka w prawdziwym pałacu. Historia tego budynku jest wspaniała - koniecznie ją poznaj!

Nie od dziś wiadomo, że “Rolnik szuka żony” należy do grupy najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych programów w Polsce. Miliony widzów przed telewizorami uwielbiają patrzeć na gospodarstwa innych ludzi w kraju, ale przede wszystkim na rozwijające się między uczestnikami uczucia.

Polacy szczególnie mocno upodobali sobie owy program dlatego, że widzą tam przeciętnych ludzi, których mogą spotkać w swoim mieście. Często utożsamiają się z nimi i od razu mają swoich faworytów.

Stanisław mieszka w... pałacu!

Najnowsza edycja programu trwa w najlepsze – tym razem wśród rolników można dostrzec ogromną różnorodność, co bardzo podoba się fanom. Wśród szukających drugiej połówki są także dwie kobiety.

Największym zaskoczeniem jednak był Stanisław, a właściwie dom, w którym mieszka. Ten piękny pałac ma aż 800 metrów kwadratowych!

Okazuje się, że przed wojną dwór należał do ziemianina i wizjonera rolnictwa, Wojciecha Wyganowskiego. Po wojnie zaś budynek przeszedł we własność państwa, a ojciec Stanisława zainwestował w niego i wyremontował. Trzeba przyznać, że teraz “pałac” prezentuje się fenomenalnie.

Stanisław / screen yt