Jak informuje portal Fakt, wczoraj swoje 115. urodziny obchodziła pani Tekla Juniewicz! Nie dość, że kobieta może się pochwalić niesamowitym wiekiem, to jeszcze jest obecnie najstarszą Polką!

Niesamowite urodziny!

Życzenia z okazji 115. rocznicy urodzin pani Tekli złożył sam premier Mateusz Morawiecki. Jak polityk zaznaczył na swoim Facebooku, pani Tekla przyszła na świat w 1906 roku! Jak zaznaczył premier, pani Tekli nie straszny był nawet koronawirus!

Pani Tekla Juniewicz otrzymała życzenia także od wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka, prezydenta Gliwic – Adama Neumanna oraz zastępczyni prezydenta Gliwic – Ewy Webber, a także od minister rodziny i polityki społecznej – Marleny Maląg.

Jaki jest przepis na długowieczność?

Mimo 115. lat pani Tekla nadal cieszy się doskonałą formą, co zresztą widać na zdjęciach. Od 12. lat opiekują się nią wnuki, jednak do tego czasu była całkowicie samodzielna. Obecnie wymaga większego nadzoru i pomocy drugiej osoby, jednak nadal świetnie radzi sobie sama.

Jak zaznaczył Adam, wnuczek pani Tekli, kobieta przez całe życie starała się nie stresować i nie rozmyślać nad złymi wydarzeniami.

– Wielokrotnie, gdy coś pójdzie nie tak powtarza, że dobrze, że tylko tyle się narobiło – zaznaczył wnuk pani Tekli.

Czy zatem ograniczenie stresu jest idealnym przepisem na długowieczność? Jak widać, u pani Tekli się sprawdza, może więc też powinniśmy spróbować ograniczyć stres w naszym życiu?

Jak informował portal "Życie": PRZED NAMI PRAWDZIWA FALA UPAŁÓW! JAKICH TEMPERATUR MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIE W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: BARDZO TRUDNE CHWILE PRZEŻYŁA JEDNA Z RODZIN! DZIECKO ZJADŁO ŻELKI, A FINALNIE ZNALAZŁO SIĘ W SZPITALU! CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ