Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” od samego początku emisji przypadł do gustu sporej części widowni. Widzowie z zaangażowaniem śledzą wszystkie odcinki popularnego show, a także trzymają kciuki za szczęście swoich ulubieńców!

Wiele osób nie wierzyło w sukces pary!

Jak podaje portal Pomponik, na samym początku piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” fani programu nie dawali zbyt wiele szans Izie i Kamilowi. Najwięcej wątpliwości mieli bowiem co do wieku, bowiem Iza jest pięć lat starsza od Kamila. Okazuje się jednak, że para dogaduje się wyśmienicie!

Finalnie małżeństwo Izy i Kamila jako jedyne z wszystkich par przetrwało program i oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi! Co więcej, kobieta wyznała, że planują już razem z Kamilem zamieszkać pod jednym dachem!

Niespodziewana decyzja!

Okazuje się, że Kamil zamierza się przeprowadzić do Bytomia. Iza ma bowiem w tym mieście swój salon fryzjerski, którego nie mogłaby przenieść do innego miasta. Mężczyzna natomiast bez problemu znajdzie pracę w innym mieście.

Informacje o przeprowadzce potwierdził także sam Kamil na swoim profilu na Instagramie. Mężczyzna zagadkowo wyznał, że przed nim ogromne zmiany! Co to oznacza?

- Umiejętności, które nabyłem przez ten czas są nieocenione. Umiejętności dobrej, nie-taniej sprzedaży pozwoliły mi zdobyć zaufanie wielu klientów. Od podszewki zauważyłem różnice między tanim a dobrym sprzętem. Gdzie oczywiście tani sprzęt również może być dobry. (...) Moim marzeniem zawsze było iść na swoje, więc teraz czas na ogromne zmiany, LVL – UP! (...) i po raz drugi chcę zaryzykować na MAXA! – napisał Kamil na swoim Instagramie.

Jak informował portal "Życie": PRZED NAMI PRAWDZIWA FALA UPAŁÓW! JAKICH TEMPERATUR MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIE W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: BARDZO TRUDNE CHWILE PRZEŻYŁA JEDNA Z RODZIN! DZIECKO ZJADŁO ŻELKI, A FINALNIE ZNALAZŁO SIĘ W SZPITALU! CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ