Córka zmarłej pary prezydenckiej doskonale godzi swoje obowiązki jako mama oraz prawniczka. Kobieta wychowuje dwie córki Ewę i Martynę oraz syna Stasia. Niestety, z wychowaniem dzieci musi radzić sobie w większości sama, bowiem jej obecny partner na stałe zamieszkuje w Warszawie, podczas gdy Marta Kaczyńska mieszka nadal na Pomorzu.

Jak jednak podają media, niebawem para zamieszka razem w swoim nowym domu na Mazurach. Marta Kaczyńska nie może już doczekać się tego dnia!

Ogromne sukcesy dziewczynki!

Jak informuje portal Super Express, Marta Kaczyńska świetnie sprawdza się w roli mamy, bowiem jej córka po raz kolejny w krótkim czasie odniosła sukces w sporcie! Prawniczka od razu pochwaliła się sukcesem Martyny w mediach społecznościowych!

- Martyna Dubieniecka i Kamelot wygrywają konkurs CSI1* Special Round o nagrodę IDEA Expo. Miejsce drugie w konkursie należy do pary Hanna Jachimowicz i AVALETTO a trzecie do Zuzanna Niziołek i Marika. Gratulujemy sportowej rywalizacji! – brzmi post udostępniony przez Martę Kaczyńską.

Jak doskonale wiemy, to już kolejny sukces Martny w ostatnim czasie. Okazuje się zatem, że kariera wnuczki Lecha Kaczyńskiego rozwija się w bardzo szybkim tempie!

Ojciec Martyny także cieszy się z jej osiągnięć!

Co więcej, sukcesem Martyny pochwalił się także jej ojciec, Marcin Dubieniecki. Na swoim Twitterze opublikował bowiem post, w którym poinformował, że Martyna została powołana do Kadry Polski! To świetna informacja!

Jak informował portal "Życie PL": OGROMNE KONTROWERSJE WOKÓŁ PENSJI, JAKIE DUCHOWNI OTRZYMUJĄ OD RZĄDU! ZROBIŁO SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: MACIEJ ORŁOŚ POSTANOWIŁ WRESZCIE ZREALIZOWAĆ SWOJE PLANY, O KTÓRYCH MYŚLAŁ OD DAWNA? JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ZNANEGO DZIENNIKARZA