Jak wynika z informacji przekazanych przez portalu "Lelum", Marta Kaczyńska, jako mała dziewczynka nie zawsze była grzeczna. Jedną z takich sytuacji opisała w jednym z wywiadów mama Marty, Maria Kaczyńska. Co takiego przeskrobała?

Marta Kaczyńska złapana na gorącym uczynku

W wywiadzie udzielonym "Twojemu Stylowi", Maria Kaczyńska zdradziła, że Marta nie zawsze była aniołkiem. Kiedy siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego była w 7 klasie szkoły podstawowej, sąsiadka przyłapała ją palącą papierosy na balkonie pod nieobecność rodziców.

Maria Kaczyńska nie ukrywała, że postawa jej córki była dla niej ogromnym zaskoczeniem. Marta Kaczyńska przyznała się do wszystkiego, a całą sytuację wyjaśniła w bardzo długim liście, który wręczyła swojej rodzicielce.Tragicznie zmarła pierwsza dama poinformowała wówczas, że o całej sprawie nie powiedziała swojemu mężowi, Lechowi Kaczyńskiemu.

Marta Kaczyńska/ YouTube @MrKamilD
Marta Kaczyńska/ YouTube @MrKamilD
Marta Kaczyńska/ YouTube @MrKamilD

To nie jedyna tajemnica, jaką ujawniła Maria Kaczyńska. Okazuje się, że Marta to właśnie z tatą zawsze targowała godziny powrotu z imprez. Zarówno Maria, jak i Lech Kaczyński obstawali, żeby ich jedyna córka stawiała się w domu o 22.

Potem Marta miała dzwonić do taty i prosić, żeby pozwolił jej zostać trochę dłużej. Zwykle zgadzał się na godzinę dłużej, "a potem już on dręczył ją telefonami. Wstydziła się tego, ale musiała odbierać, bo a nuż się zjawi! Nigdy nie położył się spać, dopóki nie wróciła" - zdradziła Maria Kaczyńska w rozmowie z "Twoim Stylem".

Lech i Maria Kaczyńscy/ YouTube @dziast17
Lech i Maria Kaczyńscy/ YouTube @dziast17
Lech i Maria Kaczyńscy/ YouTube @dziast17

Spodziewaliście się, że Marta Kaczyńska ma na swoim koncie tego rodzaju młodzieńcze wyskoki?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska zastanawia się nad przyszłością dziecka. Czy potomek gwiazdy TVP pójdzie w ślady słynnego dziadka? Prezenterka odlicza dni do porodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polacy dowiedzieli się, ile naprawdę płaci Telewizja Polska. O jakich pieniądzach mowa? Stawki obowiązujące w TVP zdradził przypadkiem Qczaj

O tym się mówi: W Polsce trwają szczepienia na Covid-19. Podano liczbę niepożądanych odczynów poszczepiennych