Sebastian Karpiel – Bułecka jest niewątpliwie znany szerokiemu gronu Polaków. Muzyk Jest z wykształcenia architektem, jednak jak wiemy, od wielu lat robi karierę muzyczną. W 2014 roku poślubił Paulinę Krupińską, z którą ma dwójkę dzieci: Antoninę oraz Jędrzeja.

Co takiego ukrywał artysta?

Swój pierwszy album wydał wraz z zespołem Zakopower w 2005 roku! Od tego czasu nieustannie tworzy nowe utworu oraz koncertuje.

Jak się okazuje, fani nie wiedzieli jednak wszystkiego o muzyku. Ostatnio na jaw wyszła prawda, którą skrywał od lat! O co dokładnie chodzi?

Jak wyjawiła żona artysty, Paulina Krupińska, prawdziwe pierwsze imię jej męża to Łukasz. Jednak od wielu lat wszyscy, również w rodzinie, zwracali się do artysty używając jego drugiego imienia czyli Sebastian. Z tego powodu powstało sporo kontrowersji, a sam muzyk myśli o tym, aby wreszcie oficjalnie zmienić swoje imię w urzędzie. Czy zatem Paulina Krupińska wyjawiła długo skrywaną tajemnicę swojego męża?

Żona zdradziła sekret męża?

– Nie, na Wikipedii jest informacja, że ma na imię Łukasz, tylko nikogo to wcześniej nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to wszyscy się do tego przyzwyczaili – zaznaczył kobieta.

Jak jednak wiemy, zmiana imienia to nie taka prosta sprawa. Wymagane jest dopełnienie sporej ilości formalności w urzędzie, a ponadto trzeba wymienić wszystkie dokumenty. Czy zatem artysta znajdzie na to czas?

Jak informował portal "Życie PL": OGROMNE KONTROWERSJE WOKÓŁ PENSJI, JAKIE DUCHOWNI OTRZYMUJĄ OD RZĄDU! ZROBIŁO SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO

Przypomnij sobie: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: MACIEJ ORŁOŚ POSTANOWIŁ WRESZCIE ZREALIZOWAĆ SWOJE PLANY, O KTÓRYCH MYŚLAŁ OD DAWNA? JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ZNANEGO DZIENNIKARZA