Od pewnego czasu w naszym kraju pojawiają się głośne komentarze na temat sytuacji w Telewizji Polskiej. Wiele osób oskarża stację o współpracę z obecnym rządem i poddawanie się jego wpływom.

Nie milkną głosy na temat wpływu rządu na Telewizję Polską!

Jak informuje portal Pudelek głos na ten temat zabrała także Joanna Jędrzejczyk.

- To jest przykre, że w XXI wieku, gdzie ta wolność mediów powinna być wolna i ogólnodostępna i to jest bardzo przykre, że to się dzieje. To smutne, że musimy żyć w takim kraju – wyznała mistrzyni mieszanych sztuk walki podczas rozmowy z dziennikarzami Pudelka.

Okazuje się jednak, że zaledwie kilka godzin później Joanna Jędrzejczyk opublikowała na swoim Instagramie informację o tym, że podejmie współpracę z TVP. W poście wyznała, że będzie jurorkom w jednym z nowych show Telewizji Polskiej.

Mistrzyni natychmiast usunęła post!

Na taki post natychmiast odpowiedzieli fani mistrzyni, którzy nie szczędzili jej ostrych komentarzy. Zaznaczyli, że stracili do niej szacunek, bowiem nie ma konsekwencji w tym, co mówi.

Co ciekawe, zaraz po tym, jak pod postem zaczęły masowo pojawiać się niewygodne komentarze od fanów, Joanna Jędrzejczyk usunęła cały wpis!

Czy myślicie, że powodem usunięcia postu było przemyślenie przez mistrzynię tego, co zrobiła? Czy może jednak zrezygnowała ze współpracy z TVP? O tym dowiemy się już niebawem, bowiem według zapowiedzi program z Joanną Jędrzejczyk miał pojawić się na antenie już na wiosnę!

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: POWSTANIE FILM O ŻYCIU MARYLI RODOWICZ? POJAWIA SIĘ TYLKO JEDEN, DOŚĆ ISTOTNY PROBLEM. GWIAZDA NIE CHCE SŁYSZEĆ O USTĘPSTWACH

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW