Nie da się ukryć, że Adam Małysz jest sportowcem, którego zna każdy Polak. Mimo, iż nasz orzeł z Wisły zakończył karierę już jakiś czas temu, to fani nie zapomnieli o nim.

Adam Małysz uwielbia być w kontakcie z fanami!

Co więcej, Adam Małysz także nie chce jeszcze odchodzić w cień. Aby pozostać w kontakcie ze swoimi fanami bardzo mocno angażuje się w media społecznościowe. Mistrz z Wisły nieustannie publikuje na swoim Instagramie nowe posty. W wielu z nich widzimy go razem z obecnymi skoczkami naszej kadry.

Często także pokazuje zdjęcia z rodzinnych wyjazdów, czy z tego, jak spędza czas w domu. Jak się okazuje, ostatni z postów wywołał ogromne wzburzenie! Czy jednak słusznie?

Jak informuje portal Super Express, kilka dni temu Adam Małysz opublikował zdjęcie, na którym wspomniał o swojej podróży z Wisły do Klingenthal. Jak zaznaczył skoczek, z powodu opadów marznącego deszczu trasa była bardzo niebezpieczna. Na zdjęciu obok Adama Małysza widać natomiast pięknego Mercedesa. I to właśnie to zdjęcie wyprowadziło jednego z internautów z równowagi.

Padły mocne słowa!

- Tu niby post o zimie i tak naprawdę to reklama Mercedesa...pieniążki muszą się zgadzać... – napisał obserwujący.

Pod wścibskim komentarzem natychmiast zaczęły pojawiać się odpowiedzi, w których fani bronili Adama Małysza. Padło kilka mocnych słów w kierunku zazdrosnego obserwatora.

Myślicie, że mężczyzna powinien w taki sposób skomentować post Adama Małysza? Czy skoczek faktycznie nie powinien publikować zdjęć z autem na swoim prywatnym profilu?

Jak informował portal "Życie PL": ODWAŻNY ŻART PRACOWNIKÓW AMBASADY WIELKIEJ BRYTANII W POLSCE. CZY PREZYDENT ANDRZEJ DUDA WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

O tym mówi się w Polsce: WIELKA RADOŚĆ W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ! TO JUŻ PEWNE! MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY OCZEKUJĄ DRUGIEGO DZIECKA