Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych uczestniczek kultowego programu rozrywkowego “Królowe życia”. Edyta Nowak – Nawara zebrała się na poruszające wyznanie... Nie każdy wiedział, że dotknęły ją ciężkie chwile.

Jak powszechnie wiadomo, program “Królowe życia” emitowany w stacji TTV od lat cieszy się ogromnym powodzeniem, a jego oglądalność nieustannie wzrasta. Ponadto, uczestnicy biorący w nim udział także zyskują od razu wielu fanów i sympatyków, którzy zaczynają śledzić ich poczynania w sieci, tym samym obdarzając swoich idoli mianem celebrytów.

W ten sposób gwiazdą została między innymi Dagmara Kaźmierska, która dziś ma... ponad milion obserwujących na Instagramie! To prawdziwa gwiazda. Kobieta chciała zapewnić podobną sytuację swojej przyjaciółce, Edycie Nowak – Nawara, która także pojawiła się w programie i zdobyła sławę.

Spotkały ją ciężkie chwile...

Nie każdy wie, że za tymi pięknymi zdjęciami na Instagramie pełnymi uśmiechu i szczęścia kryje się przykra przeszłość. Edyta Nowak – Nawara przez kilka lat życia opiekowała się ciężko chorym mężem. Kiedy po jakimś czasie wyszła za Adama Nawarę, z którym spodziewali się dziecka, kobieta poroniła. Niedawno zaś celebrytka pożegnała matkę oraz siostrę. Fani mocno współczują kobiecie ale podziwiają ją także za siłę.