Popularna prezenterka związana z Telewizją Polską, Marta Manowska emanuje radością i szczęściem. Właśnie przebywa na egzotycznych wakacjach, gdzie korzysta z pięknego słońca i wysokiej temperatury. Te widoki mówią same za siebie!

Marta Manowska skradła serca widzów kilka lat temu i do dziś cieszy się ogromną sympatią i uznaniem ze strony tysięcy fanów. Mimo że kobieta od dawna ma styczność z pracą przed kamerami, tak jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej w kultowym programie “Rolnik szuka żony” w roku 2014.

Od tamtej pory jej kariera dynamicznie się rozwinęła i aktualnie gwiazda prowadzi także inne programy emitowane w Telewizji Polskiej, np. “Sanatorium Miłości” czy “The Voice Senior”.

Na swoim Instagramie ma blisko 170 tysięcy obserwujących, co jednogłośnie wskazuje na sympatię ze strony fanów.

Przepiękne widoki!

Niedawno rozpoczęła się emisja najnowszej edycji “Rolnika”, co oznacza, że prowadząca mogła udać się na urlop – tak też zrobiła! Prezenterka wypoczywa na malowniczej Dominikanie i widać, że czuje się zrelaksowana i szczęśliwa.

Fani spekulują, że kobieta przebywa tam ze swoim wybrankiem serca – jednak dziennikarka sama nadal oficjalnie nie przyznała, że jest w związku.