Jedna z najnowszych fotografii opublikowanych w mediach społecznościowych Małgorzaty Sochy mocno trafia do wszystkich mam. Aktorka pokazała powszechny problem, jakim jest niechęć dzieci do sprzątania po sobie. Zdradza, jak zachęca swoje dzieci do sprzątania. Czy zawsze się to udaje?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek polskich. Kobieta od samego debiutu na szklanym ekranie zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania na Instagramie. Poza kwestiami zawodowymi są także bardzo ciekawi jej życia prywatnego, bowiem kobieta wychowuje trójkę małych dzieci!

Nic więc dziwnego, że jeśli aktorka rozpoczyna temat macierzyństwa, wiele obserwatorek chętnie włącza się w dyskusję.

Jak zachęcić dzieci do sprzątania?

Ostatnio celebrytka poruszyła temat sprzątania przez dzieci. Wyznała, że stara się uczyć dzieci, że w domu zawsze powinno być czysto – choć nie zawsze się to udaje i czasem nie chcą sprzątać!

- My dbamy o to, żeby w domu było schludnie i one też się tego uczą. Uczę je, żeby sprzątały swoje pokoje i sprzątały po zabawie. (...) Mam nadzieje, że w przyszłości, jak już one będą miały swoje domy i mieszkania, to będą zupełnie inaczej o nie dbały - wyznała.